niedziela, listopada 27, 2016

NARS Audacious Lipstick czyli idealnie matowa pomadka ma na imię Anita

Marka NARS podbija nasze serca i oczywiście portfele. Kosmetyki NARS, odkąd pojawiły się w tym roku w drogerii Sephora, rozchodzą się jak świeże bułeczki i to chyba właśnie pomadki - oprócz kultowego różu Orgasm - są najbardziej chodliwym towarem. 


NARS Audacious Lipstick w odcieniu ANITA to pomadka stworzona do codziennego makijażu, delikatna ale widoczna na ustach, stonowana ale przyciągająca wzrok. To odcień nude, który wcale nie jest nudny a wręcz intrygujący. Często w kolorach nude wyglądamy jak przysłowiowa topielica, ale dzięki odcieniowi ANITA mamy piękne, wyraźne, zmysłowe chociaż nadal delikatne usta. 

NARS Audacious Lipstick jest matową szminką do ust o spektakularnie uwodzicielskiej teksturze i zuchwałym wykończeniu, która daje natychmiastowy efekt pełnego krycia, wygładza, nawilża i wypełnia usta.

Kolekcja Audacious Lipstick oferuje pełną gamę prowokujących odcieni, od naturalnie neutralnych, przez ekstrawaganckie niuanse różu, aż po wyraziste czerwienie. Jej bardzo bogata i niesamowicie kremowa formuła intensywnych i długotrwałych kolorów daje delikatne matowe wykończenie. 


NARS Audacious Lipstick to pomadka nie do zdarcia - cudownie nasycony, kremowy ale i matowy efekt utrzymuje się na ustach wiele godzin nie wysuszając ust. Pomadka już przy pierwszym zetknięciu się z ustami daje mocne krycie, którego nie musimy nawet stopniować. ANITA jest ze mną na co dzień - to kolor idealny do pracy - nienachalny ale jednak widoczny. A fakt, iż nie wymaga poprawek nawet kiedy piję kawę lub jem sprawia, że nie mam jej dość. 

Pomadki NARS Audacious Lipstick kosztują 135 zł i można je kupić oczywiście w drogerii Sephora - warto polowac na przedświąteczne promocje, bo taka wspaniała pomadka z pewnością wprawi w nas w doskonały świąteczny nastrój.