czwartek, października 27, 2016

Perfekcyjne krycie, perfekcyjny mat czyli perfekcyjny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation

Dobrego podkładu szukać jak ze świeczką. Jaki powinien być ten perfekcyjny podkład - dla mnie - powinien idealnie kryć, dobrze matowić skórę oraz utrzymywać się na niej jak najdłużej. Fajnie by było, gdyby jeszcze był niedrogi bo nie wszystkie z nas stać na podkłady z wysokiej półki. Taki jest własnie najnowszy podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation - ideał w każdym calu. Czysta perfekcja - druga skóra!

Podkład HD Liquid Coverage to wygładzona cera z efektem “high definition”. Wyjątkowo lekka formuła, którą aplikuje się pipetą, oferuje wysokie krycie i utrzymuje się na skórze do 24 godzin. Cera wygląda nieskazitelnie, a przy tym naturalnie, podkładu nie czuć na skórze. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Mój odcień to 020 Rose Beige i chociaż nazwa sugeruje, że będzie miał różowe podtony to jednak nic mylnego - jest jasny ale nie porcelanowy - lekko wpada w beż. To drugi w kolejności po najjaśniejszym 010 Light Beige kolor. Idealnie stapia się z moją jasną ale nie totalnie bladą cerą. Podkład jest nie jest bardzo gęsty i idealnie wydobywa się go za pomocą pipety. Polecam go do cery mieszanej - na suchej może niestety uwydatniać suche miejsca i jeszcze bardziej ją wysuszać. Mieszana lub tłusta skóra - bardzo go polubi.

Najważniejszy jednak jest fenomenalny efekt jaki daje na skórze. Po pierwsze daje mega krycie - porównywalne z Estee Lauder Double Wear czy tańszym Revlon Color Stay, ale nie jest tak "tępy" podczas aplikacji. Po drugie świetnie matuje na jakieś 12 godzin no i utrzymuje się na skórze nie utleniając się, nie ścierając. Catrice HD Liquid Coverage Foundation to podkład idealny - bez dwóch zdań! Do tego dochodzi niska cena - ok. 30 zł i mamy hit tego roku, jeśli chodzi o podkłady. Jedynie tę nieszczęsną pipetę zamieniłabym na higieniczną pompkę ale okay - niech im już będzie - jak widać pipeta teraz jest "trendy". To zdecydowanie najlepszy podkład kryjący w swojej kategorii cenowej.

A Wy czy już macie swój Catrice HD Liquid Coverage Foundation? Jeśli tak, to jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Koniecznie się ze mną podzielcie - co o nim sądzicie?