poniedziałek, października 31, 2016

Pachnące Halloween czyli zapachy Halloween Shot dla niej i dla niego

Noc jest moim żywiołem. Ona uwalnia mnie i pozwala być sobą. Popycha mnie do stawienia czoła nowym wyzwaniom, do bycia innym... Noc transformuje mnie, daje nową wersję samego siebie każdej nocy. Noc woła mnie do wyjścia w nieznajome miejsca i nieoczekiwanego spotkania kogoś, kto był już w moim świecie, choć o tym nie wiedział. Inna wersja mnie wychodzi do innego świata, gdzie spotkam osobę podobną do mnie. Kogoś dokładnie takiego jak ja, podobnego do mnie... chociaż tylko na jedną noc. Mówimy tym samym językiem... gramy w tę sama grę. 


SHOT to impuls, wyzwanie, zaproszenie i prowokacja, która osiąga swój szczyt za każdym strzałem. Moje ramię to kij, a Ty jesteś kulą, ponieważ Ty jesteś moim celem, muszę Cię dosięgnąć. Noc przynosi mi wyzwania w tej grze, która transformuje mnie i każe grać z Tobą. SHOT to strzał niczym z procy Amora. 


To my - bohaterowie Halloween. Szukamy klucza, który otworzy drzwi do świata, gdzie wszystko może się zdarzyć. Kobieta i mężczyzna z różnych miejsc, mają niewiele wspólnego, ale bawią się razem i znajdują podobieństwa. Inna wersja mnie nie zawsze musi być taka sama, ta wersja może się zmieniać każdej nocy. Każdej nocy mogę być inną wersja samego siebie.


Flakon SHOT mówi nam o nocy, o księżycu i transformacji. Metal w podstawie i korku jest kompletnie zmieniony, staje się lśniący. Korek jest złoty, jak chromowane elementy na barze, stole i krzesłach, które można spotkać w klubach bilardowych. Szkło nabiera koloru; purpurowy dla niej; dla niego szary - wychodzący z ciemności nocy. Szary i purpurowy: On i Ona razem, rozgrywający grę.

To iście intrygujące zapachy, które wzajemnie się przeplatają i dopełniają. To jak jin i jang wśród zapachowej rozkoszy - uwodzicielki i seksowny dla niej i męski oraz tajemniczy dla niego. To jak dwie połówki jabłka - zapachy, które się przyciągają niezwykłym magnetyzmem swoich akordów. 


HALLOWEEN Shot Eau de Toilette dla Niej
Rodzina zapachu: Kwiatowa. 
Nuty Głowy: Ananasowa Daiquiri / Orzech Laskowy / Mandarynka. 
Nuty Serca: Woda Różna / Jaśmin / Fiołek / Marakuja. 
Nuty Podstawy: Wanilia / Patchouli / Carmel.

HALLOWEEN Man Shot dla Niego
Rodzina zapachu: Drzewno - Orientalna. 
Nuty Głowy: Cytrynowa Daiquiri / Kardamon / Czarny Pieprz. 
Nuty Serca: Irys / Szałwia. 
Nuty Podstawy: Wanilia / Bursztyn / Syntetyczna skóra


Zapachy Halloween możecie powąchać i kupić w HEBE - a kosztują - HALLOWEEN Shot Eau de Toilette EDT 100 ml 169,99 zł,  EDT 50 ml - 139,99 zł, EDT 30 - ml 89,99 zł. HALLOWEEN Man Shot EDT 125 ml - 219,99 zł, EDT 75 ml - 179,99 zł, EDT 50 ml - 149,99 zł.