czwartek, września 15, 2016

Miłość od pierwszego wejrzenia czyli Laura Mercier Face Illuminator

Są takie kosmetyki, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia - przepiękne tłoczenia dosłownie mówią do nas "pomaluj się mną - będziesz wyglądać bosko!". Takie są własnie najnowsze pudry rozświetlające od Laura Mercier Face Illuminators. Cztery cudowne odcienie - każdy dający inny efekt na skórze. 


Laura Mercier Face Illuminators to niezwykle aksamitne pudry o wyjątkowo miękkiej i kremowej konsystencji. Zapewniają piękny makijaż przez cały dzień. Nadają się idealnie do rozświetlenia twarzy oraz ciała a dodatkowo mogą być stosowane jako cienie. Pozwalają delikatnie rozświetlić wybrane partie twarzy lub stworzyć mocny makijaż z efektem strobingu. 


Cztery odcienie - Indiscretion (Niedyskrecja), Seduction (Uwodzenie), Devotion (Poświęcenie), Addiction (Uzależnienie) to dosłownie cztery różne wymiary makijażu. Zamknięte w eleganckiej puderniczce z lusterkiem przywołują nas swoimi falistymi tłoczeniami imitującymi efekt układającego się jedwabiu. Są tak miękkie, że aż milutkie w dotyku i no i oczywiście cudownie napigmentowane. Aplikacja takiego niezwykłego kosmetyku to czysta przyjemności zakrawające na mistyczne doznanie. 


Mój kolor to Indiscretion - złotawo brązowy odcień nadający skórze cudowny glow oraz możliwość podkreślenia kości policzkowych muśniętych taflą wody. Idealnie nabiera się mięciutkim pędzlem do różu i nawet, gdy przesadzimy z jego ilością to i tak wyglądamy dobrze - to wielka zaleta tego kosmetyku - mam bowiem do niego ogromną słabość i uwielbiam efekt, jaki daje na moich kościach policzkowych. 


Laura Mercier to marka bardzo ekskluzywna i dostępna wyłącznie w drogeriach Douglas. Face Illuminators kosztują 250 zł a mój był cudownym prezentem na urodziny! Uwielbiam dostawać takie prezenty nie tylko na urodziny :)