poniedziałek, września 19, 2016

Letni blask na 35 urodziny essie

Rozpocznij urodzinową imprezę 35-lecia essie, obsypując swoich gości deszczem lśniącego konfetti. Powitaj również 1000-ny kolor essie w błyszczącej kolekcji Letni Blask 2016. Ponieważ jest to debiut najmodniejszego odcienia sezonu – szalonego żółtego koloru o nazwie aim to misbehave – jest to zaproszenie do dzikiej zabawy z udziałem bardzo barwnych osobowości.


Przy tej okazji możemy naprawdę zaszaleć! Przedstaw swoim przyjaciołom promienną tęczę żywych kolorów, przekazując w ich ręce najgorętsze letnie trendy. Te głęboko nasycone odcienie wymagają świateł reflektorów i z pewnością nie pozostaną niezauważone. Zaczynając od zatrzymującego bicie serca żółtego koloru (tak, żółtego!) a kończąc na ultra-żywym fiolecie, ta pełna klejnotów paleta pozostawi niezatarte wrażenie.


Żeglarscy bywalcy zwrócą uwagę na zanurzone w promieniach słonecznych, połyskujące odcienie nowej kolekcji essie. A jeśli przypadkiem trafi się Wam gość, który lubi aim to misbehave, to na bycie trochę niegrzecznym nie ma lepszego miejsca niż luksusowy mega jacht.

Najgorętszy kolor lata rozpoczyna właśnie swoją żeglugę. Pogrążeni w tańcu biesiadnicy wirują w rytm muzyki grającego dla nich DJ on board. Ta łódź wypływa w podróż na nieodkryte terytoria i nic nie wskazuje na to, by impreza miała się zakończyć. Jest to chwila, w której możesz zabłysnąć kolorem essie z kolekcji Letni Blask.


sexy plunge to soczysta elektryzująca pomarańcza, która jest idealnym uzupełnieniem tysięcznego odcienia essie aim to misbehave. A cudowny perłowy róż seen on the scene rodem z lat 80-tych spowoduje, że olśnisz wszystkim niczym podczas Gorączki Sobotniej Nocy. Ten róż w połączeniu z przepięknym i głebokim fioletem DJ on board sprawi, że oddasz się dzikim pląsom na parkiecie. 


I chociaż lato własnie chyli się ku końcowi, to ta letnia i słoneczna kolekcja essie nie pozwoli ci o nim zapomnieć w jesienne słotne dni. 


Książka "Doskonałe Dziedzictwo", którą widzicie na zdjęciach to nowość od wydawnictwa Świat Książki - stworzona z myślą o wszystkich kobietach, które kochają kosmetyki, bowiem jej akcja rozgrywa się w firmie kosmetycznej.


Przepych, elegancja, glamour, dramat, miłość, zazdrość – bestsellerowa autorka Penny Vincenzi przedstawia skomplikowane relacje rodzinne i przyjacielskie w niezwykły, porywający sposób! Co ciekawe, autorka zna ten świat „od kuchni”, sama bowiem pracowała w koncernie kosmetycznym jako doradca kosmetyczny i dyrektor marketingu. 

Jeśli tak jak i ja kochacie kosmetyki i chcecie poznać świat firm kosmetycznych "od kuchni" - koniecznie kupcie tę pozycję aby umilić sobie jesienne wieczory. Książka "Doskonałe Dziedzictwo" będzie w sprzedaży już od 28 września br.