czwartek, września 08, 2016

Gra w kolory czy odjechana feeria barw z AVON Gel Shine

Moja kolekcja lakierów do paznokci jest bardzo pokaźna, jak na blogerkę urodową przystało. Często danym lakierem maluję paznokcie tylko raz ale w przypadku lakierów AVON Gel Shine tak nie jest. AVON Gel Shine to jeden z moich lakierowych ulubieńców i często gości na moich paznokciach - zwłaszcza latem - a kolory tych lakierów zachwycają cudownymi kolorami i połyskiem. 


Dzięki dostępnym aż w 20 odcieniach lakierom do paznokci AVON "Żelowy manicure" Gel Shine profesjonalny manicure wykonamy samodzielnie w domu. Trwałością koloru jak z salonu możemy cieszyć się nawet 2 razy dłużej niż dotychczas. A kolory? Są wręcz nieziemskie. 


Lakiery do paznokci AVON "Żelowy manicure" Gel Shine to 20 modnych odcieni, niezwykle trwałych, żelowych lakierów, które nie wymagają lampy UV, a zmywają się jak zwykły lakier. Dzięki swojej nowej formule z pielęgnującymi olejkami Omega zapewniają jeszcze więcej połysku i blasku w porównaniu z innymi lakierami żelowymi. 


Wystarczy dosłownie jedna warstwa aby cieszyć się idealnym kolorem przez wiele dni. Do każdego lakieru dołączony jest szeroki i precyzyjny pędzelek, który zapewnia równomierną i bardzo prostą aplikację. Lakier AVON Gel Shine kosztuje 25 zł. 


Znacie te lakiery? Jeśli nie to je Wam polecam. Praktycznie całe lato malowałam paznokcie kolorem w odcieniu niezapominajki z akcentem morskiego - to cudowne letnie duo, które trzyma się na moich paznokciach bity tydzień. Lakier nie wymaga bazy - świetnie kryje już przy jednej warstwie ale ja z przyzwyczajenia i w celu wzmocnienia koloru nakładam dwie. Wysycha również w bardzo przyzwoitym tempie i co najważniejsze daje śliczny i żelowy efekt hybrydy. AVON Gel Shine to zdecydowanie moi faworyci wśród kosmetyków od AVON.