wtorek, września 27, 2016

Skandal w Waszyngtonie z nową kolekcją OPI Washington DC

Jestem ogromną fanką serialu Skandal i grającej w nim główną rolę ślicznej Kerry Washington. Tym bardziej ucieszyła mnie wiadomość, że najnowsza jesienno-zimowa kolekcja OPI inspirowana jest przepięknymi kreacjami Kerry, które nosi w serialu. Kolekcja ta została nazwana Washington DC - to nawiązanie zarówno do nazwiska Kerry, która została oczywiście Ambasadorką kolekcji, jak i miejsca, gdzie toczy się serial. 


Tłem dla całej kolekcji stał się oczywiście Waszyngton - stolica Stanów Zjednoczonych - miasto silne i tętniące życiem, na które skierowane będą wkrótce oczy całego świata, podczas zbliżających się właśnie wyborów prezydenckich w Ameryce. 


Kerry w serialu Skandal gra Olivie Pope - kobietę, która uwikłana jest w burzliwy romans z prezydentem USA. Olivia z zawodu jest prawniczką ale pracuje jako tzw. "fixer" czyli osoba, która dzięki swojemu sprytowi, inteligencji i koneksjom pomaga ludziom z najwyższych szczebli wyplątać się z kłopotów, w które wpadli. 


Osobowość własnie takiej silnej i niezależnej kobiety podkreślają piękne i głębokie odcienie jesienno-zimowej kolekcji OPI. Klasyczne odcienie: czerwienie, butelkowa zieleń, brązy i rudości, nawiązujące do gorących trendów modowych na nadchodzący sezon, zamknięte zostały w 12 buteleczkach OPI z kolekcji podstawowej i 3 kolorów z edycji limitowanej. 


Ubrania, które w serialu nosi Kerry Washington są bardzo wyważone, stonowane i niesamowicie eleganckie. W końcu Olivia przebywa często w Białym Domu a ten zobowiązuje do nienagannego stroju. Do klasyki mody przeszły jej słynne płaszcze podkreślające sylwetkę oraz tweedowe garnitury. Najnowsza kolekcja OPI idealnie odzwierciedla klimat serialu - i perfekcyjnie nawiązuje do mody, którą prezentuje Kerry jako Olivia Pope. Głębokie odcienie czerwieni, purpury, szarości i żółtego (w tym odcieniu była słynna torebka od Prady, która Kerry miała w kilku odcinkach) to właśnie OPI Washington DC. 


Nazwy lakierów oczywiście nawiązują do serialu - mamy tu zatem m.in. odcienie - CIA, The First Lady of Nails, Freedom of Peach, Madam President, We the Female, Kerry Blossom, Pale to the Chief.


Na paznokciach prezentuję w pierwszej odsłonie kolekcji OPI Washington DC odcienie - Pale to the Chief - jasny beż, Never a Dulles Moment - żółty oraz Kerry Blossom - winna czerwień. Jestem ciekawa, czy i Wy oglądacie serial Skandal i czy rzeczywiście ta kolekcja przypomina Wam piękną Kerry Washington.