środa, sierpnia 17, 2016

NARS wita Was czyli NARS w Polsce!

NARS to marka do której my - kosmetyczne maniaczki - wzdychamy od dawna. Ale przecież marzenia się spełniają (szczególnie te kosmetyczne) i już we wrześniu możemy wyruszyć na nasze kosmetyczne łowy do drogerii Sephora, bo to własnie tam zawitał kolorowy i magnetyzujący NARS. 


NARS to marka z historią, która rozpoczęła się w 1995 roku i chociaż jej ojcem jest Francuz - François Nars, to marka narodziła się nie gdzie indziej jak w tętniącym życiem Nowym Jorku. Za sukcesem François Nars stoi wiele osób. Początkowo, jako kreator mody, współpracował z takim nazwiskami jak Richard Avedon, Patrick Demarchelier, Steven Meisel, Helmut Newton czy Bruce Weber. Szybko stał się ulubieńcem Madonny, Anjeliki Huston, Catherine Deneuve i Sharon Stone. François zauważył jednak, że kosmetyki, którymi przyszło mu malować gwiazdy nie do końca spełniają jego oczekiwania i nie pokrywają się z jego artystyczną wizją. 


Tak w 1995 roku narodziła się marka sygnowana jego nazwiskiem - François Nars stworzył bowiem pierwszą kolekcję 12 pomadek, do których kampanii sam robił zdjęcia. Co ciekawe - François Nars nadal sam robi zdjęcia swoich kosmetyków. Kolekcja pomadek okazała się wielkim hitem a wkrótce potem, dołączyły do niej pozostałe kosmetyki, które zasłużyły na miano kultowych. Minimalistyczne opakowania marki NARS są bardzo spójne - czarne i matowe bowiem François Nars mawia, że "make-up to nie maska". W 2000 roku François Nars sprzedał jednak swoją firmę koncernowi Shiseido, ale nadal pozostał dyrektorem artystycznym i fotografem swojej marki. 


NARS to prowokacja - dwuznaczne nazwy jego kosmetyków przeszły już bowiem do historii. Bo przecież musisz mieć Orgasm! Róz Orgasm to najsłynniejszy kosmetyk ze stajni NARS - cudownie połyskujący w świetle, nadający policzkom kilku wymiarowy rumieniec róż powinna mieć w swojej kosmetyczce każda z nas. To kosmetyk, który pozwala kobietom czuć się i wyglądać sexy. Orgasm to najlepiej sprzedający się kosmetyk NARS i przez 3 lata z rzędu był również na pierwszym miejscu najlepszych róży do policzków w amerykańskich drogeriach Sephora. 


NARS w przedsprzedaży zawitał właśnie na wirtualne półki Sephora online a już we wrześniu pojawi się w regularnej sprzedaży w 15 drogeriach Sephora w całej Polsce  ze swoimi stałymi propozycjami raz kolekcją jesienną, której twarzą została Aya Jones. W jesiennej kolekcji znajdziemy m.in. róż do konturowania twarzy, matowy eyeliner oraz matową czerwoną pomadkę, która własnie zapowiada nadejście jesieni.

Ten post to oczywiście tylko zajawka. Każdy z produktów doczeka się bowiem odrębnego wpisu i pokażę go na swoim licu :) Jestem bardzo ciekawa czy będziecie polować na kosmetyki NARS? Czy macie już coś upatrzone?