poniedziałek, sierpnia 01, 2016

Inteligentny podkład czyli Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation to nowa generacja wśród podkładów. Bo czy podkład może być inteligentny? A owszem - może. Taki jest właśnie Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation - fluid, który idealnie dopasowuje się do skóry. Zapewnia efekt perfekcyjnej cery przez cały dzień. Nie skupia się jedynie na ukrywaniu problemów, ale przede wszystkim odkrywa i podkreśla piękno, które drzemie w naszej skórze. 


Dzięki zastosowaniu technologii sensorycznej, podkład adaptuje się do zmian jakie zachodzą w skórze o różnych porach dnia, tak aby zagwarantować efekt idealnej cery przez cały dzień. Podkład idealnie dopasowuje się do skóry i podkreśla jej naturalną tonację. Wyjątkowa konsystencja gwarantuje komfort i świeżość makijażu. Zawarte w formule fluidu składniki pielęgnacyjne oraz filtr SPF 20 zapewniają dodatkową ochronę przed zagrożeniami.


Responsive Sensory Technology 
Dostosowuje się do typu skóry oraz jej kondycji w ciągu dnia; gwarantuje świeżość makijażu przez cały dzień. 

Color & Texture Synchronization Technology 
Podkreśla naturalną tonację skóry poprzez zmienne zastosowanie światła; wygładza, zmniejsza widoczność porów skóry oraz cienkich linii. 

Składniki pielęgnacyjne - gama składników pielęgnacyjnych, które wygładzają, chronią przed działaniem czynników środowiskowych oraz utrzymują skórę nawilżoną przez cały dzień. Formuła z filtrem SPF 20.


KORZYŚCI: 
  • Naturalnie wyglądająca, pełna blasku cera idealnie dopasowana do naturalnej tonacji skóry. 
  • Delikatna i nawilżająca formuła uwalnia skórę od problemu nadmiernego błyszczenia, a cienkie linie oraz pory skóry stają się mniej widoczne. 
  • Wyjątkowa trwałość zapewnia świeżość i nienaganny wygląd makijażu przez cały dzień.


NOWA KLASYFIKACJA ODCIENI: 

ROSY 
Skóra o odcieniu różanym, lekko różowym
(która staje się czerwona w chwili opalania i długo taka pozostaje) 
NATURAL 
Skóra nie jest ani żółtawa ani różowa - mój odcień to Neutral Light 2 - jest jaśniutki i będzie idealnie się nadawał dla jasnej ale nie porcelanowej cery.


GOLDEN 
Skóra o żółtawo-oliwkowym odcieniu (która łatwo ciemnieje w chwili opalania)


Podkład Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation jest bardzo lekki i niewyczuwalny na skórze. Dobrze kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości. Dla mocniejszego krycia - punktowo możemy nałożyć go trochę więcej. Dla mnie jedna warstwa jest w sam raz, chociaż moja skóra pozostawia wiele do życzenia. 


Podkład nie matuje ale nawilża skórę - będzie idealnie nadawał się do skóry suchej i odwodnionej, bowiem będzie nie tylko upiększał ale i pielęgnował suchą skórę. Nie podkreśla suchych skórek. Z uwagi na to, że nie jest to podkład matujący (a ja pomimo mojej mieszanej skóry po takie nie sięgam) - nasza skóra po kilku godzinach zaczyna się lekko świecić. Mi wystarcza bibułka matująca i wcale mi ten fakt nie przeszkadza. Najważniejsze, że podkład jest lekki, dopasowuje się do kolotu naszej skóry, jeśli oczywiście dobierzemy odpowiedni odcień.


Dla miłośniczek podkładów z wysokiej półki - jest to świetny wybór - zwłaszcza zimą, kiedy nasza skóra jest przesuszona od panujących mrozów. 30 ml buteleczka kosztuje 196 zł a kupicie go w drogerii Sephora.