wtorek, sierpnia 09, 2016

InspiredBy 50 Shades of Grey Edycja III

Tę edycję InspiredBy potraktowałam trochę z przymrużeniem oka. III edycja InspierdBy UROK jest skierowana bowiem do świadomych kobiet z charakterem. Jesteście ciekawe dlaczego tytuł posta nosi nazwę InspiredBy 50 Shades of Grey? Same zobaczcie :)


Po pierwsze w pudełeczku znalazłam Eliksir dwufazowy Gliss Kur Ultimate Color do włosów farbowanych przyciemnianych lub z pasemkami. Ten różowe płyn zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB - moim zdaniem to fajny produkt na lato. jest to pełnowymiarowy produkt, który kosztuje 18 zł.


Po drugie Eye Opener Mascara od Astor - produkt pełnowymiarowy za 37 zł. Kształtna szczoteczka nowej mascary od Astor pobudza i podnosi każdą z rzęs dodając objętości. A formuła z ekstraktem z zielonej kawy pomaga osiągnąć energetyzujący efekt (cokolwiek to znaczy).


Po trzecie Dove Regenerate Nourishment - odżywka do włosów - produkt pełnowymiarowy za 20 zł. Odzywka natychmiast odżywia nasze włosy aby stały się bardziej miękkie i gładkie. Naprawia wewnętrzną strukturę włosów pozostawiając je nawilżone i pełne blasku. 


Po czwarte Noble Health Get Slim Daytime - suplement diety, który utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, dodaje energii i pomaga kontrolować masę ciała. Osobiście nie korzystam z tego typu rozwiązań, jeśli chodzi o odchudzanie i nie wiem czy taki suplement zadowolił subskrybentki InspiredBy. 


No i na koniec produkt rodem z 50 Twarzy Greya - Obsessive - opaska na oczy do miłosnych igraszek :) Pozwoli przenieść się nam do świata fantazji jak w filmie 50 Shades of Grey. Produkt kosztuje 15 zł.


Przyznam szczerze, że mam mieszane odczucia w stosunku do tego pudełka. Produkty są mało oryginalne i możemy je kupić w każdej drogerii. InspiredBy do tej pory trzymało fason - III edycja jednak wypada dość słabo. Nie mniej jednak otwierając je, na mojej twarzy zagościł uśmiech, bowiem opaska na oczy dosłownie mnie rozbawiła.