poniedziałek, sierpnia 15, 2016

Ideał na letnie poranki czyli Desigual Fresh

Jaki jest idealny zapach na lato? To definitywnie Desigual Fresh. Fresh to woda toaletowa, inspirowana w dużej mierze dwiema rzeczami, które mają ogromy wpływ na nasze życie: kwiatami i pięknymi słowami. Ponieważ te dwie rzeczy potrafią zmienić nasz nastrój: ich wiadomości trafiają do naszego serca oraz odgrywają one kluczowe znaczenie w DNA marki Desigual. One zawsze były z nami, dodając barw do naszego życia. Tak samo jest z zapachem FRESH - skupia w sobie bardzo pozytywne emocje, pokazując naszą ekspresję, spontaniczność i autentyczność.


FRESH został zrodzony z optymizmu, spontaniczności i otwartego umysłu kobiety. To zapach dla niesamowicie silnej kobiety, która jest zarazem oryginalna i inna. Dla kobiety, która wykorzystują w pełni każdy moment życia i wie jak czerpać z niego to, co najlepsze.


FRESH jest jak młody i musujący koktajl z owocowymi nutami, łączący w sobie dotyk mohito z nowoczesnymi kwiatowym korzeniami. Yuzu, cytryna, zielona mięta i woda owocowa to składniki zaskakującej nuty głowy. Kwiat lotosu, zielone jabłko i gardenia są schowane w sercu zapachu. Suchy bursztyn, drzewo sandałowe, cedr i piżmo to sekret zamknięty w nutach podstawy. 


Temu letniemu zapachowi nie możesz się oprzeć - jest bowiem jak świeży dotyk poranka na naszej skórze, jak rosa skapująca z liści o brzasku. Jest chłodny, energetyzujący i niesamowicie dodaje porannej werwy. Zamiast kawy - polecam Fresh od Desigual. 


Desigual Fresh możecie kupić w drogeriach Hebe i nie zapłacicie za nie dużo - 50 ml flakon kosztuje bowiem 159,90 zł. Twarzą kampanii została piękna czarnoskóra modelka Winnie Harlow - która zmaga się z bielactwem skóry. Winnie to również finalistka American Next Top Model.