czwartek, czerwca 09, 2016

Take a ride down the ORLY Pacific Coast Highway

Drogę Pacific Coast Highway znam doskonale. Zimę spędziłam bowiem w Kalifornii podróżując wiele razy tym bajecznym szlakiem biegnącym przez 147 mil od Carmel aż do Morro Bay tuż nad brzegiem Oceanu - to jedna z ulubionych tras motocyklistów na całym świecie. Mijamy wtedy położone nad brzegiem Oceanu miejscowości - m.in. LA, Long Beach, Santa Monica, Laguna Beach, Venice Beach przez Santa Barbara aż do Morro Bay. Każdy kilometr na granicy słońca i fal Pacyfiku spełnia nasze marzenie o soczystych i niezapomnianych przeżyciach. Kolekcja ORLY Pacific Coast Highway  to odcienie beztroski, i siły żywiołów, które są na wyciągnięcie Waszej ręki. 


Co mnie zadziwiło w tej kolekcji? To, że odcienie Road Trippin oraz Paradise Cove chyba musza być gdzieś zarejestrowane jako oficjalne kolory Kalifornii bowiem kubek, który kupiłam na Hollywood Walk of Fame jest dokładnie w tych samych kolorach. Niewiarygodne, co?


Jak wygląda prawdziwa Pacific Coast Highway? Dokładnie tak jak na moich zdjęciach. szum fal Pacyfiku miesza się z gwarem ludzi na słynnym molo w Santa Monica i bulwarem w Venice Beach. tam kolory słońca grają z odcieniami oceanu, plaży i ludzi, który przyszli na spacer, zakupy czy też pokazać swoje umiejętności i zarobić parę dolarów. 

VENICE BEACH
LONG BEACH
SANTA BARBARA

Pacific Road Highway to droga nie tylko ku wolności, to po prostu wyższy stopień wtajemniczenia, którego nie pozna nikt, kto nie był tam chociaż jeden raz. Tak, tak i mnie zatrzymał na Pacific Coast Highway partol policji :) Obyło się bez mandatu, dostałyśmy jedynie pouczenie.