sobota, kwietnia 30, 2016

Rzęsy jak u lalki czyli pogrubiający tusz Catrice Glam & Doll

Wśród wiosenno-letnich nowości od Catrice, w poście, gdzie prezentowałam większość kosmetyków z tej kolekcji, wiele z Was było zainteresowanych tuszem do rzęs Glam & Doll. Dlatego też pierwszy post z nowościami od Catrice będzie właśnie o pogrubiającej mascarze Glam & Doll

CATRICE Maskara Pogrubiająca Glam & Doll. Lalka. Ciąg dalszy success story! Nowy członek rodziny Glam & Doll ma głęboko czarną formułę która zwielokrotnia rzęsy dla uzyskania efektu sztucznych rzęs. Podkręcona silikonowa szczoteczka uchwyci każdą rzęsę i delikatnie ją uniesie, zapewniając jednocześnie rozdzielenie bez sklejania i grudek. Dla efektu intensywnego podkreślenia rzęs.

Ta dość cienka i mocno wygięta silikonowa szczoteczka doskonale chwyta wszystkie rzęsy u nasady - nawet te najkrótsze. Podkręca je i lekko pogrubia dając rzeczywiście ładny efekt - bez grudek, sklejania i odbijania rzęs na górnej powiece. Rzęsy są uniesione, podkręcone jak za pomocą zalotki. To rzeczywiście niezły rezultat, jak na tusz na każdą kieszeń.

Szczoteczka rozdziela rzęsy, które przez dłuży czas pozostają elastyczne i miękkie aby stopniować efekt pogrubienia. Ja nakładam jedną warstwę, bowiem nie lubię, kiedy moje rzęsy są pogrubione. W tuszu do rzęs szukam głównie podkręcenia i wydłużenia a ta mascara mi to zapewnia. 


Jeśli szukacie dobrego i niedrogiego tuszu do rzęs, który uchwyci nawet najkrótsze rzęsy i lubicie takie silikonowe, wygięte szczoteczki to podczas najbliższych zakupów, poszukajcie tuszu od Catrice Glam & Doll. To doskonały wybór na każdą kieszeń.

Tusz Catrice Glam & Doll możecie kupić m.in w drogerii internetowej Ladymakeup <TUTAJ>. Koniecznie zajrzyjcie do Ladymakeup, bowiem tusz Glam & Doll, jak i wiele innych kosmetyków od Catrice znajdziecie tam w doskonałej, niskiej cenie!