piątek, kwietnia 08, 2016

Jak laleczka czyli puder sypki PUPA Like a Doll

Nie wyobrażam sobie wykończenia makijażu bez idealnego pudru - może być to oczywiście puder w kamieniu ale ostatnio co raz częściej sięgam po pudry sypkie. W ubiegłym roku jednym z moich faworytów był puder w kamieniu PUPA Like a Doll - a teraz dołączył do niego puder sypki - z tej samej serii. 


PUPA Like a Doll to nowy, lekki puder sypki, który pozostaje niewidoczny i niewyczuwalny na twarzy. Perfekcyjnie łączy się z cerą i pozwala skórze oddychać. 

Formuła: 
• zmikronizowane pigmenty sprawiają, że puder doskonale łączy się ze skórą, nadają piękny kolor oraz rozpraszają światło
• specjalne polimery gwarantują długotrwały, matowy makijaż 
• ekstrakt z nasion bawełny intensywnie nawilża skórę 


PUPA Like a Doll puder sypki zapewnia naturalne, matowe wykończenie makijażu. Minimalizuje widoczność drobnych linii i zmarszczek – skóra wygląda gładko i promiennie. Produkt został oczywiście przebadany dermatologicznie i nie zawiera parabenów. Jest też nieperfumowany i nie zatyka porów.


Puder zamknięty jest w przepięknym opakowaniu - lustrzane puzderko, mięciutka pacynka do aplikacji sprawiają, że produkt jest rzeczywiście bardzo miły dla oka. Mój odcień to kolor 003 Natural Beige - ten sam odcień posiadam w wydaniu prasowanym - jest stworzony idealnie dla mnie - jasny i z lekko żółtymi podcieniami. Puder występuje w czterech wariantach kolorystycznych - od bardzo jasnego, prawie transparentnego 001 Light Beige po nadal jasny lecz wpadający w delikatny róż 004 Rosy Beige.


Puder zapewnia matowe wykończenie na długi czas i pozostaje niewidoczny na skórze. Dzięki zawartości zmikronizowanych pigmentów - idealnie stapia się ze skórą i odbija światło nie podkreślając niedoskonałości naszej cery. Do tego nie podkreśla suchych skórek, jeśli mamy do nich tendencję. 

Jedyne, do czego mogę się przyczepić to opakowanie z podnoszonym do góry wieczkiem. W przypadku pudru sypkiego nie do końca się to sprawdza, bowiem należę do osób, które puder sypki lubią wysypać sobie na nakrętkę i wtedy nabierać go pędzlem. Tutaj nie jest to możliwe, bowiem wieczko jest na stałe przytwierdzone do opakowania i muszę delikatnie pukać w spód opakowania, aby puder wysypał się przez dziurki. Sam produkt jest rzeczywiście genialnym wykończeniem naszego makijażu. Cena pudru sypkiego PUPA Like a Doll to 106 zł a możecie go kupić oczywiście w perfumeriach Douglas.