poniedziałek, marca 28, 2016

Bye bye worki i cienie czyli Benefit Puff Off

Są takie dni, kiedy po nieprzespanej nocy pod naszymi oczami pojawiają się paskudne cienie lub worki. Tradycyjne kremy pod oczy często nie są w stanie dać sobie z nimi rady. Już ponad rok temu odkryłam produkt, który rzeczywiście idealnie radzi sobie zarówno z podkrążonymi oczami jak i workami czy opuchlizną. To "żelazko" Puff Off! od Benefit

Wyprasuj zmarszczki i opuchnięcia naszym zadziornym żelem pod oczy Puff Off ! Za co go kochamy ? Ten innowacyjny żel pod oczy wygładzi drobne zmarszczki i zlikwiduje opuchnięcia. Super zabawny i skuteczny aplikator "żelazko" błyskawicznie zlikwiduje każdy problem okolic oczu, a brzoskwiniowa formuła żelu nada powiekom i skórze wokół oczu zdrowy i świeży kolor. "Wyprasuj się " i w drogę !

Jak stosować Puff Off!
Możemy wklepać ten lekko brzoskwiniowy żel pod oczy samodzielnie lub pod makijaż - w każdym przypadku i tak zobaczymy szybki rezultat. I to jest szczera prawda - jeśli nałożymy go na noc, a przeczuwamy, że będziemy krótko spać, to rano nie będzie śladu po cieniach i workach, które tradycyjnie pojawiają się pod naszymi oczami. Jeśli nie byłyśmy na tyle przezorne, a rano widać nasze podkrążone i niewyspane oczy - wklepujemy Puff Off! i po około 20-30 minutkach nie ma po nich śladu. 


Po aplikacji żelu czujemy bardzo delikatne mrowienie - musimy uważać, aby podczas nakładania, produkt nie dostał nam się do oczu. Kontur oka w szybki sposób staje się gładszy, worki praktycznie całkowicie wchłonięte a o cieniach również możemy już zapomnieć. Jego brzoskwiniowy kolor nadaje skórze pod oczami świetlisty odcień i od razu wyglądamy na bardziej wypoczęte. Do tego uroczy aplikator w kształcie żelazka lekko chłodzi okolice oczu podczas nakładania żelu.

Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, bowiem tradycyjne kremy pod oczy do tej pory nie radziły sobie ze zmęczonymi po zarwanej nocy cieniami i niewielkimi workami czy opuchlizną. Tutaj rzeczywiście dzieje się magia i nie są to czcze słowa. Puff Off! działa i to w mgnieniu oka. 


Benefit Puff Off! możecie kupić w drogerii Sephora a kosztuje 139 zł za tubkę 10 ml. Uważam, że jeśli cienie i worki są naszym problemem, jeśli często zarywamy noce lub mamy genetyczne uwarunkowania do ich powstawania, to te żel spokojnie powinien sobie z nimi poradzić.