niedziela, grudnia 27, 2015

Zimowy manicure w stylu Sally Hansen i Lambre

Zimą odchodzimy od nasyconych i wesołych kolorów i częściej sięgamy po ciemne i stonowane odcienie. Taki też jest manicure, który proponuje nam tej zimy marka Sally Hansen oraz Lambre. 


Ten piękny i głęboki odcień wina to Sally Hansen 641 Battle of the Ball - cudowny i nasycony kolor wręcz idealny na jesienną słotę. Szeroki pędzelek ułatwia nam malowanie paznokci dosłownie dwoma pociągnięciami. Lakier wysycha bardzo szybko i u mnie trzymał się ok. 7 dni. 


W kolejnej odsłonie jesiennego manicure postawiłam na akcent Sally Hansen 375 Sgt. Preppy oraz typowy odcień marsala od Lambre.


Lakier od Lambre bardzo pozytywnie mnie zaskoczył tym, że również bardzo szybko wysycha i długo się trzyma na paznokciach. Za cenę ok. 12 zł mamy całkiem porządny lakier do paznokci. 

A Wy jakich kolorów do paznokci używacie jesienią? Stawiacie na ciemne odcienie czy tez przywołujecie lato wesołymi kolorami? Oprócz lakierów Sally Hansen Salon Manicure polecam również post o żelowych lakierach Sally Hansen Miracle Gel.