poniedziałek, listopada 30, 2015

So sexy so hot czyli Shiseido Lacquer Rouge

Są takie kolory, obok których nie można przejść obojętnie - taka jest właśnie lekko fioletowa fuksja Shiseido Lacquer Rouge w odcieniu VI418.


Lacquer Rouge od Shiseido to mega trwały błyszczyk, którym za pomocą milutkiego aplikatora uzyskujemy seksowny i kobiecy "look". Intensywny kolor i niezwykła głębia połysku. Pomadka w płynie, która pozostawia usta idealnie gładkie, jak polakierowane. Trójwarstwowa struktura formuły zapewnia potrójny efekt makijażu ust: idealnie wygładza, doskonale nawilża oraz zapewnia intensywny kolor oraz głęboki połysk. Warstwa intensywnego koloru - zapewnia intensywny kolor ust, które wyglądają tak idealnie jakby były pokryte wielowarstwową powłoką lakieru. Gwarantuje wierność koloru niezależnie od naturalnego koloru ust


To rzeczywiście lakier do ust, jednak utrzymuje się na ustach wiele godzin i nie schodzi nawet gdy jemy czy pijemy - kolor mamy gwarantowany. Nie posiada zapachu a mięciutka pacynka idealnie sunie po naszych ustach. Shiseido to powiew luksusu w mojej kosmetyczce i w tym kolorze czuję się seksownie i niesamowicie kobieco. Cena Lacquer Rouge Shiseido to 115 zł.