wtorek, listopada 17, 2015

OLAPLEX czyli jeden składnik, który zmienia wszystko

Jakiś miesiąc temu miałam okazję wziąć udział w konferencji poświęconej rewolucyjnemu produktowi, jakim jest system OLAPLEX. Gości specjalnymi byli Jordan Alexander oraz Rebecca Taylor - styliści gwiazd z Hollywood. Zaprezentowali nam efekty jakie OLAPLEX pozwala uzyskać podczas koloryzacji włosów, która po prostu w końcu jest bezpieczna dla naszych włosów. 


OLAPLEX to przełomowy system regeneracji włosów stworzony przez światowej sławy doktorów chemii - noblistę Craiga Hawkera oraz Erica Presslya. System ten maksymalnie redukuje uszkodzenia łuski włosa oraz zwiększa trwałość koloru. OLAPLEX, dzięki formule zawierającej opatentowany, wnikający w głąb włosa składnik, replikuje i regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów. Mostki te ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych oraz w wyniku uszkodzeń mechanicznych i działania wysokiej temperatury. 


Już jedno zastosowanie produktów OLAPLEX wzmacnia i wygładza włosy oraz przywraca im strukturę i integralność. OLAPLEX może być stosowany, jako zabieg regenerujący lub dodawany do produktów do koloryzacji podczas zabiegu w salonie - umożliwia on również radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. W celu kontynuowania regeneracji włosów opracowano produkt OLAPLEX Hair Perfector No.3, który stosuje się w domu pomiędzy zabiegami w salonie. Żaden z produktów OLAPLEX nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.


System pielęgnacji OLAPLEX został uznany za prawdziwą rewolucję w branży fryzjerskiej i doceniony przez światowej sławy stylistów oraz gwiazdy Hollywood. Kim Kardashian zdecydowała się na radykalną zmianę koloru włosów natomiast Jennifer Lopez rozświetliła swoje włosy refleksami właśnie dzięki OLAPLEX.


OLAPLEX jest w całości unikatowym produktem chemicznym posiadającym już 8 światowych patentów, które wkrótce zostaną opublikowane. Jest to w 100% produkt bezpieczny dla włosów i skóry głowy. OLAPLEX to skuteczny system regenerujący, ponieważ odnajduje i ponownie łączy zerwane wiązania siarczkowe, wzmacniając włosy i przywracając im strukturę i integralność.

OLAPLEX to JEDYNY dostępny na rynku produkt, który zawiera opatentowany składnik wnikający w głąb włosa i naprawiający uszkodzone wiązania siarczkowe. Jednak po wprowadzaniu na rynek systemu OLAPLEX w ostatnich miesiącach zaobserwowano co najmniej 15 innych produktów, których producenci twierdzą, że działają one tak samo jak OLAPLEX. Właściciele marki OLAPLEX przeprowadzili wiele testów z których wynika, że większość tych produktów zawiera oleje, silikony, polimery i proteiny. Są to dostępne od wielu lat na rynku składniki, które nie naprawiają ani nie odbudowują wiązań siarczkowych we włosach.


Zabieg OLAPLEX wykonać można w wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich, jego cena uzależniona jest od długości włosów. Produkt OLAPLEX Hair Perfector No.3 150 PLN / 100 ml dostępny jest na www.hair2go.pl oraz w salonach fryzjerskich.