środa, października 07, 2015

Regeneracja włosów z FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional

21 września w warszawskim Pin Up Studio zaprezentowano nowy system FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional, który ograniczona łamliwość włosów zachowując tę samą jakość koloru! Przekonała się o tym sama Joanna Horodyńska – modelka, prezenterka oraz stylistka, która w czasie spotkania zaprezentowała swój nowy kolor włosów.


Zaproszonych gości do świata, w którym nie trzeba martwić się o kondycję włosów po zabiegu rozjaśniania, dekoloryzacji, czy zmiany koloru wprowadziła Joanna Żuchowicz odpowiedzialna za działania PR dla marki FIBREPLEX. Na scenie pojawili się również Magdalena Wieczorek, Senior Trade Marketing Manager, Magdalena Krulikowska z działu Badań i Rozwoju Henkel Polska, oraz Ambasadorka FIBREPLEX w Polsce – Anna Kulec-Karampotis, właścicielka sieci Trendy Hair Fashion. 


O tym, że produkt jest wyjątkowo skuteczny przekonała się znana modelka, prezenterka oraz stylistka - Joanna Horodyńska. W czasie spotkania zaprezentowała swój nowy kolor włosów – słoneczny blond, który udało jej się uzyskać dzięki FIBREPLEX w czasie jednej wizyty w salonie. Tym samym przekonała zgromadzonych gości, że zachowanie włosów w dobrej kondycji po zabiegu rozjaśniania jest możliwe. 


System FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional wzmacnia i pielęgnuje włosy w czasie zabiegu koloryzacji, dzięki czemu kobiety mogą dowolnie zmieniać swój kolor włosów! Działanie produktów FIBREPLEX opiera się na przełomowy 3-etapowowy Systemie Wzmacniającym Wiązania – Bond Enforcing System. Wykorzystana Technologia Fibre Bond łączy się z włóknami włosów wzmacniając wiązania strukturalne i ograniczając łamliwość włosów w trakcie zabiegów rozjaśniania, robienia pasemek lub koloryzacji. W efekcie czego łamliwość włosów zostaje ograniczona nawet o 94%! 


W czasie spotkania Magdalena Wieczorek zaprezentowała innowacyjne produkty FIBREPLEX, a Magda Krulikowska wyjaśniła, na czym polega i jakich efektów można spodziewać się po technologii Fibre Bond. Z kolei Ambasadorka FIBREPLEX – Anna Kulec-Karampotis opowiedziała jak wygląda cały zabieg wzmacniającej koloryzacji z nowymi produktami.


FIBREPLEX to również system do stosowania w domu - bez koloryzacji - w celu odżywienia i naprawy włosów. Produkt FIBREPLEX No 3 służy właśnie do tego. W domu umyłam włosy szamponem i na 25 minut nałożyłam preparat. Następnie ponownie umyłam włosy i nałożyłam odżywkę. Włosy odzyskały blask, przestały być przesuszone i połamane. W tej chwili są zdrowe jakbym nigdy ich nie farbowała - to działa jak magia. Taką kurację należy powtarzać co 3-4 tygodnie jeśli farbujemy włosy w domu i używamy często suszarki,prostownicy lub lokówki. FIBREPLEX naprawia nasze włosy już po jednym zastosowaniu. 

Wkrótce zamierzam poddać się koloryzacji z użyciem FIBREPLEX i wierzę, że dzięki temu systemowi moje włosy będą piękne jak nigdy.