piątek, października 23, 2015

Nadchodzi rewolucja czyli szczoteczka do zębów Foreo ISSA

Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy Foreo Luna podbiła serca kobiet na całym świecie. Teraz nadchodzi kolejna rewolucja spod znaku Foreo czyli soniczna szczoteczka do mycia zębów Foreo ISSA


Foreo ISSA to faktycznie rewolucyjna technologia - soniczna szczoteczka, która osiąga aż 11000 pulsacji na minutę (przy Foreo ISSA Mini do 9000) wykonana jest z FDA silikonu, który jest: wodoodporny, hypoalergiczny, długotrwały i co najważniejsze - tak higieniczny, że główkę szczoteczki wymieniamy tylko raz w roku.


Szczoteczka nie posiada stacji dokującej - ładujemy ją tylko raz na 6 miesięcy za pomocą USB (przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem przez 2 minuty) przy ISSA, natomiast przy ISSA Mini co 3 miesiące. Szczoteczka posiada automatyczną funkcję zabezpieczającą rozładowanie - po 3 minutach po prostu sama się wyłącza/ Posiada też timer, który co 30 sekund daje nam znać, że trzeba przejść do następnego kwadrantu jamy ustnej. Dlatego też czyścimy wszystko równomiernie przez 2 minuty.

W Foreo ISSA mamy aż 8 regulowanych intensywności oraz funkcję Memory, która ustawia intensywność pulsacji.· Z kolei ISSA Mini posiada funkcję kontrolną czuwającą nad regularnym szczotkowaniem ząbków naszego dziecka.


Dzięki stosowaniu sonicznej szczoteczki Foreo ISSA mamy zagwarantowany oczyszczanie jamy ustnej w 360° - czyścimy bowiem nie tylko zęby, ale masujemy dziąsła pobudzając cyrkulację krwi i dodatkowo czyścimy główką boczne ścianki i język. Silikonowe włosie jest miękkie i w połączeniu z technologią Sonic Pulse zapewnia niesamowicie łagodne, a zarazem skuteczne szczotkowanie zębów. Szczoteczka jest w całości wodoodporna i może być stosowana w wannie lub pod prysznicem, 

Z tego, co pisze producent - jest idealnym produktem dla pacjentów mających problemy z dziąsłami, implanty lub założony aparat ortodontyczny. 


A w podróż możemy ją zabrać w specjalnym etui. Szczoteczka Foreo ISSA jest lekka, ma ergonomiczny kształt, który idealnie układa się w naszej dłoni i rzeczywiście mycie zębów za jej pomocą to ciekawe doznanie. Miałam problem z krwawiącymi dziąsłami przy używaniu zwykłych manualnych szczoteczek i szczoteczek elektrycznych dostępnych w drogeriach - z Foreo ISSA ten problem już dla mnie nie istnieje.

Mycie zębów osiąga za jej pomocą zupełnie inny wymiar. Idealnie masuje dziąsła, świetnie oczyszcza przestrzenie między zębami aby nasze ząbki były czyste jak nigdy wcześniej a dziąsła zdrowsze. 


Foreo ISSA występuje w 4 wariantach kolorystycznych LAVENDER, MINT, COBALT BLUE, COOL BLACK a jej cena to 719 zł. Natomiast Foreo ISSA Mini jest dostępna w kolorach WILD STRAWBERRY, ENCHANTED VIOLET, MANGO TANGO, SUMMER SKY - jej cena to 399 zł.

Każda wymienna główka do szczoteczki Foreo ISSA (oraz specjalna główka do oczyszczania języka) kosztuje tylko 79.90 zł i wymieniamy ją raz do roku.