niedziela, października 11, 2015

Big city, big escape... Cityscape by Mary Kay

Jesień to czas premier kosmetycznych. Dlatego też mam zaszczyt przedstawić Wam najnowsze dzieci w gamie zapachów Mary Kay. To zapach dla niej i dla niego - inspirowany gwarem wielkich miast i ich architekturą. 


W wielkich miastach istnieje tak wiele rzeczy do zobaczenia, tyle dźwięków do usłyszenia i zapachów do wyczucia. Zgiełk zatłoczonych ulic, głośne śmiechy w kawiarniach, zapach wielkiego miasta. Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz na budynki, których krawędzie przecinają widnokrąg. Zapachy Cityscape dla Niej i dla Niego oddają istotę naszych relacji, połączonych w niezwykły architektoniczny labirynt, nazywany życiem. Ukazują piękno i styl niewymuszonej elegancji.


Woda perfumowana Cityscape dla niej - w nutach głowy tego zapachu odnajdziemy aromat bergamotki, różowego pieprzu, czerwonej porzeczki, przepleciony z akordami liści moreli i fiołka, cudownie przemieszanych z nutami kwiatu pomarańczy, peonii, drzewa sandałowego, mirabelki, ziaren wanilii i bursztynu. To wspaniała mieszanka pełnego elegancji zapachu. Cityscape urzeka swoją waniliowo-karmelową słodyczą przeplataną lekko orientalną nutą drzewa sandałowego.

To zapach dla kobiety pewnej siebie, będącej w ciągłym biegu. Kobiety niesamowicie seksownej, która uwodzi mężczyzn dosłownie jednym spojrzeniem. Cityscape idealnie oddaje jej szykowny styl czy to z ulic Nowego Jorku, Paryża czy też Tokio. Bo ten zapach nie zna granic - uwiedzie nas już od pierwszej nuty a jego otulająca słodycz z lekkim pazurem z pewnością powiedzie na pokuszenie nie jedno męskie serce. 


Woda kolońska Cityscape dla niego - w nutach głowy odnajdziemy włoską bergamotkę, francuską lawendę i pieprz, w mistrzowski sposób przepleciony z nutami egipskiego olejku geraniowego, aromatem kwiatu pomarańczy i dębowym zapachem dojrzałej whisky. Wyczujemy także akordy drzewa cedrowego, oleju paczuli, drzewa sandałowego, rośliny wetiwerii, bursztynu i czystka śródziemnomorskiego. 

Zapach Cityscape dla mężczyzn to kwintesencja zadbanego i niesamowicie eleganckiego mężczyzny na którego widok miękną kobiece kolana i drżą dłonie. Męski ale i opiekuńczy, który pod pancerzem eleganckiego garnituru kryje w sobie podróżnika ciekawego świata. Cityscape to jego ucieczka w świat zapachu. 

Według mnie, właśnie tych zapachów używaliby bohaterowie serialu Seks w Wielkim Mieście - Carrie Bradshaw i Mr. Big - kiedy wącham Cityscape widzę ich przed oczami jak spacerują Piątą Aleją w Nowym Jorku lub wzywają żółtą taksówkę. Bo Cityscape to po prostu zapach wielkiego miasta - idealny dla Siouxie and the City. 

Cena 50 ml flakonu dla niej a 59 ml dla niego to 185 zł. W portfolio zapachu Cityscape znajduje się też suchy olejek do ciała (147 ml), który kosztuje 79 zł.