środa, września 30, 2015

Słodycz na ustach czyli CATRICE Shine Appeal

Jesienne nowości od Catrice były najchętniej czytanym postem w ostatnim czasie. Dlatego też postanowiłam, że jako pierwsza ukaże się recenzja cudownych pomadek Shine Appeal, które kuszą nie tylko przepięknymi i soczystymi kolorami ale i cudownie słodkim zapachem karmelu. 


CATRICE Płynna pomadka Shine Appeal to istna wizja Vogue. Płynna pomadka to prawdziwa hybryda łącząca w sobie intensywność koloru pomadki oraz maksymalny połysk błyszczyka. Zawiera witaminę E, która pielęgnuje delikatną okolicę ust i zapewnia gładkie, świetliste wykończenie. Połączenie pomadki i błyszczyka zamienia opakowanie w małe dzieło sztuki. Dostępna w 8 odcieniach, w tym delikatnym nude, kobiecym różu a także klasycznych czerwieniach. Twoje marzenia się spełnią! Cena: 16,99 zł.


Trzy soczyste kolory o karmelowym zapachu - 070 Better Make a Mauve to typowy nudziak. 060 Marry Berry to piękna fuksja a 050 What-A-Melon to arbuzowy koral. Pomadki mają bardzo wygodną w aplikacji pacynkę i świetną pigmentację. Na ustach dają efekt tafli wody - praktycznie jak błyszczyk ale mają trwałość pomadki. Okay - nie są tak trwałe jak tradycyjne pomadki ale też nie są tak ulotne jak błyszczki. CATRICE Shine Appeal to po prostu sex appeal na naszych ustach.

CATRICE Shine Appeal MERRY BERRY


CATRICE Shine Appeal  WHAT-A-MELON


CATRICE Shine Appeal  BETTER MAKE A MAUVE