wtorek, września 01, 2015

Mój sekret to My Secret

Drogeria Natura często wypuszcza do sprzedaży limitowane serie kosmetyków swoich marek. A te od My Secret, chociaż są niedrogie, to godne uwagi. Świetne lakiery do paznokci w soczystych i letnich kolorach z pewnością umilą nam ostatnie dni lata i przygotują do powitania jesieni.
 

Ostatnia kolekcja My Secret to niesamowicie letnie i wesołe lakiery - z grubym pędzelkiem, którego dwa pociągnięcia idealnie kryją płytkę paznokcia. Do tego lakiery od My Secret całkiem szybko wysychają i utrzymują się na paznokciach ok. 4-5 dni. Lakiery My Secret Hot Colors kosztują 6,99 zł za sztukę. To godna uwagi pozycja na liście każdej lakieromaniczki - nie wykosztujemy się bowiem a z pewnością będziemy zadowolone.


Wśród ostatnich nowości od My Secret znajdziemy również 10 smakowitych błyszczyków Dress Up Yor Lips, które mają najpiękniejszy zapach soczystych landrynek - takich z dzieciństwa. Błyszczyki w zależności od koloru mają różną pigmentację i obiecuję niedługo pokazać je na ustach. Cena błyszczyka to tylko 9,99 zł. Koniecznie sprawcie sobie chociaż jeden odcień.

No i totalna nowość, bo takiego kosmetyku u My Secret już od dawna mi brakowało - to biała kredka do linii wodnej 2in1 Big Eye Pencil Milk. Jak się okazuje kredka idealnie sprawdza się też jako baza pod cienie - pięknie podbija słabo napigmentowane kolory i powoduje, że nawet kiepski cień utrzymuje się na powiekach przez cały dzień. Cena kredki to również 9.99 zł.

A już lada moment pokażą się jesienne nowości od Drogerii Natura. Jestem niesamowicie ciekawa co też znajdzie się w tej kolekcji. Czy będzie typowo jesienna i eteryczna czy też wesoła aby jak najdłużej zatrzymać lato.