wtorek, lipca 14, 2015

KONKURS Glow and Tell czyli kompleksowo z Mary Kay

Z marką Mary Kay znam się i lubię już od dawna - kosmetyki Mary Kay kupowałam jeszcze przed założeniem bloga i właśnie ten zestaw - przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji cery z niedoskonałościami był moim pierwszym zakupem. Ta przygoda trwa nadal a zestaw od Mary Kay cały czas gości na mojej toaletce. 


Nie bez kozery piszę tutaj o całym zestawie, bowiem ten wpis jest częścią międzynarodowej akcji Mary Kay, która nazywa się Glow and Tell. Akcja Glow and Tell została zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych i ma za zadanie propagowanie stosowania kosmetyków stanowiących całość - w zestawie pielęgnacyjnym. 

Wiele marek, w tym Mary Kay, posiada w swojej ofercie całe zestawy do kompleksowej pielęgnacji skóry - ich składniki wzajemnie się uzupełniają - dając lepsze i co najważniejsze szybsze efekty na naszej skórze. Marka Mary Kay jest królową zestawów, bowiem ma w swojej ofercie aż 4 zestawy składające się z kilku kosmetyków:

< Cudowny Zestaw TimeWise (skóra normalna/sucha lub mieszana/tłusta);
< Zestaw TimeWise Repair (przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej);
< Zestaw Botanical Effects (oparty na ekstraktach roślinnych, przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, młodej – dostępny w dwóch wariantach: do skóry normalnej/suchej i mieszanej/tłustej);

Ja, jako wierna fanka zestawu do cery trądzikowej - postawiłam w akcji Glow and Tell właśnie na ten zestaw. Dodatkowo, jego wielkim atutem jest fakt, iż występuje również w podróżnej- zminiaturyzowanej wersji (zwany zestawem próbnym).


Zestaw do pielęgnacji cery z niedoskonałościami składa się z 3 kosmetyków: Przeciwtrądzikowego żelu oczyszczającego, Serum Przeciwtrądzikowego i Punktowej Emulsji. Każdy z nich może być stosowany samodzielnie ale to właśnie kompleksowa moc tego zestawu daje najlepsze efekty. 


Trzy kroki pielęgnacji zaczynamy oczywiście od oczyszczenia skóry za pomocą żelu oczyszczającego. Żel Przeciwtrądzikowy Mary Kay ma bardzo neutralny zapach, świetnie się pieni i w delikatny sposób oczyszcza naszą problematyczną skórę. Przy regularnym stosowaniu doskonale reguluje pracę gruczołów łojowych co powoduje, że nasza skóra mniej się przetłuszcza. Dodatkowo nie drażni oczu a to dla mnie ważne przy oczyszczaniu skóry twarzy. 


Drugi krok, to posmarowanie oczyszczonej skóry Serum Przeciwtrądzikowym, które ma lekko żelową konsystencję, również neutralny zapach i doskonale się wchłania. Skóra nie lepi się, nie ślizga, tak więc serum możemy stosować również na dzień - pod makijaż. Jest lekkie i bardzo przyjemne w stosowaniu. Zmniejsza widoczność porów, oczyszcza je, nawilża skórę (bo przecież w pielęgnacji skóry trądzikowej ważne jest nawilżanie naszej cery - nadmierne wysuszenie może bowiem potęgować wysyp pryszczy). 


Trzeci - ostatni krok to posmarowanie wyprysków Punktową Emulsją Przeciwtrądzikową. Ma ona kremową konsystencję i lekko seledynowy kolor. Delikatnie wklepana - wchłania się całkowicie - ja jednak nakładam jej większą ilość - otulam nią pryszcza i tak kładę się spać. Rano, zazwyczaj po takim delikwencie nie ma śladu - wyjątek stanowią tzw.oporne egzemplarze, które potrzebują nieco więcej czasu na zniknięcie z naszej twarzy bez śladu. 


A Wy - jak się odnosicie do takiej kompleksowej pielęgnacji? Stosujecie kosmetyki w zestawach, czy też używacie kosmetyków różnych firm - na różne problemy waszej skóry? A może chciałybyście wypróbować jeden z zestawów od Mary Kay? Jeśli tak, to zapraszam Was na konkurs, gdzie aż 3 osoby wygrają dowolnie wybrany przez siebie zestaw. Co Wy na to?

Fundator nagród, czyli marka Mary Kay chce stworzyć w sieci hałas o akcji Glow and Tell, dlatego też jeśli znajdziecie się w Zwycięskiej Trójce - byłoby miło, gdybyście umieściły zdjęcia wygranego zestawu na swoim koncie na Facebooku lub Instagramie używając hash tagów #glownadtell #glowandtellpolska i oznaczenie @marykaypolska a te z Was, które mają blogi mogą również zamieścić recenzję na swoim blogu. Nie jest to oczywiście warunek konieczny do wzięcia udziału w konkursie.


Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest blog www.siouxie.pl,
2. Fundatorem nagród jest firma Mary Kay Polska;
3. Czas trwania zabawy od dnia 14 lipca 2015 r. do dnia 24 lipca 2015 r. do godz. 23.59;
4. Nagrodą jest jeden z wybranych zestawów kosmetyków od Mary Kay;
5. Wygrywają 3 osoby;
6. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu max. 5 dni od zakończenia konkursu i pojawią się na blogu Siouxie and the City;
7. Wysyłka odbywa się na terenie Polski - nagrody rozsyła Fundator nagród;
8. Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
- być publicznym obserwatorem bloga Siouxie and the City
- być osobą pełnoletnią.
- polubić fan page Mary Kay Polska http://www.facebook.com/MaryKayPolska
9. Zwyciężczynie są proszone o umieszczenie zdjęcia wygranego zestawu na swoim koncie na Facebooku lub Instagramie używając hash tagów #glownadtell #glowandtellpolska i oznaczenie @marykaypolska a te z Was, które mają blogi mogą również zamieścić recenzję na swoim blogu. Nie jest to oczywiście warunek obligatoryjny, ale Mary Kay byłoby niezwykle miło.  
10. Biorąc udział w rozdaniu zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych do wysyłki).
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
12. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe.
13. Wybiorę 3 odpowiedzi, które według mnie okażą się najciekawsze.