wtorek, czerwca 02, 2015

Nie do zdarcia czyli Shiseido Shimmering Cream Eye Color

Są takie dni, kiedy musimy na szybko wykonać makijaż. Nie mamy czasu na zabawę z bazą, blendowanie - chcemy po prostu błyskawicznie pokryć powieki jednolitym i co najważniejsze trwałym kolorem. W takie dni sięgam właśnie po cienie w kremie Shiseido Shimmering Cream Eye Color.


Cudowna satynowa, lekko żelowa konsystencja i obłędna pigmentacja to ogromne zalety tych cieni. A jeśli dodamy do tego super trwały kolor, który utrzymuje się na powiekach i 12 godzin bez najmniejszej skazy - otrzymujemy produkt idealny. 


Połyskujący, metaliczny kolor odbija światło nadając powiece trójwymiarowy wygląd. Kolor nie blaknie w ciągu dnia i jest tak idealny jak rano - tuz po nałożeniu. Malutkie poręczne opakowania możemy miec zawsze przy sobie, bowiem do aplikacji tych cieni nie potrzebujemy nawet pędzelka - wystarczy sprawny paluszek i już mamy umalowane oko. 


Cienie występują w 4 kolorach - Moussline (cielisty róż), Lavande (lawendowy fiolet), Naiad (cudowna zieleń khaki) oraz Fog (srebrzysty szary). Szybki makijaż to właśnie Shiseido Shimmering Cream Eye Color. A Wy, używacie cieni w kremie, czy też stawiacie na tradycyjne cienie?