poniedziałek, czerwca 29, 2015

Mój pudrowy ulubieniec czyli PUPA Like a Doll

Obok róży do policzków, pomadek i podkładów - mam hopla na punkcie pudrów do twarzy. I chociaż ostatnio już tak nie eksperymentuję, bowiem mam kilka sprawdzonych. Od dobrych kilku miesięcy takim ulubieńcem jest puder w kompakcie PUPA Like a Doll.


Puder PUPA Like a Doll został wprowadzony na rynek w 2014 roku i jest do puder nowej generacji. Zapewnia bowiem efekt "nude", kryje, matuje ale i delikatnie rozświetla dając naturalny efekt wypoczętej skóry. 

W formule pudru „Like a Doll” wykorzystano krzemionkę i skrobię ryżową, dzięki której cząsteczki pudru mają niezwykle lekką teksturę. Puder stapia się z kolorytem cery: skóra wygląda naturalnie bez efektu maski. Mieszanka sferycznych pudrów silikonowych zapewnia efekt “soft focus” – cera jest gładka i jednolita, a niedoskonałości prawie niewidoczne. Porowate cząsteczki krzemionki o właściwościach absorbujących sebum niwelują połysk i gwarantują długotrwały efekt matujący. Mikrocząteczki żywicy silikonowej i krzemionki mają zdolność przyciągania i równomiernego rozpraszania światła. Cera jest równocześnie zmatowiona i rozświetlona.

Formuła nowej generacji zawiera skrobię ryżową, która zapewnia komfortową aplikację. Skóra jest nawilżona i wygładzona. Specjalne pigmenty z silikonem i skrobią ryżową gwarantują długotrwały rezultat w postaci zmatowionej i rozświetlonej skóry. Dzięki nałożeniu cienkiej warstwy pudru makijaż dłużej będzie nieskazitelny. Filtr UV SPF 15 chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym i przeciwdziała jej starzeniu.


Mój kolor to odcień 03 - drugi, po najjaśniejszym. Wszystkie dostępne odcienie to  02, 03, 04, 05, 08, 09. Odcień 03 to jaśniutki, porcelanowy kolor z żółtymi podcieniami - idealny dla dziewczyn o jasnej karnacji. Puder jest bardzo miałki i satynowy, nie oprósza się podczas aplikacji pędzlem i idealnie do niego przylega.Na buzi pozostawia niewidoczny efekt ale ładnie kryje no i co najważniejsze idealnie matuje na wiele godzin. 

Puder PUPA Like a Doll polecam osobom,które marzą o perfekcyjnej, lekko rozświetlonej skórze o transparentnym i matowym wykończeniu. Cena pudru PUPA Like a Doll to 98 zł - dostępny jest w drogeriach Douglas.