piątek, czerwca 26, 2015

Live, Love, Surf czyli lakiery Misslyn Neoprene

Neoprenowe tkaniny charakterystyczne dla strojów surferów trafiły prosto ze słonecznych plaż na wybiegi światowych stolic mody. Funkcjonalny neopren wnosi do codzienności odrobinę wakacyjnego nastroju. Marka Misslyn stworzyła nową kolekcję Live, Love, Surf, której inspiracją są turkusowe wody oceanu oraz barwy zachodzącego słońca na południowych plażach będących rajem dla surferów. To iście letnia i wakacyjna kolekcja a lakiery z matowym wykończeniem są po prostu obłędne. 


Nowa kolekcja neoprenowych lakierów do paznokci uzupełnia perfekcyjny plażowy look. Unikalne półmatowe wykończenie przypomina surferską piankę. Pastelowe kolory od matowej bieli: No. 01A "surfboard", jasny róż No. 01H "flower garland" i morelę No. 01M "beach party" po intensywny róż 01D "bikini season". Formuła została przebadana dermatologicznie i bezpieczna dla skóry wrażliwej. Cena lakieru to 19,90 zł.


Lakiery idealnie kryją nie smużąc i nie marząc się. Wysychają jak to maty - błyskawicznie. Do uzyskania w 100% satysfakcjonującego mnie efektu nałożyłam 3 warstwy ale niech Was to nie odstrasza - 3 warstwy schną bardzo szybko. Lakier nie podkreśla nierówności moich paznokci, co przy matowych lakierach jest dla mnie bardzo ważne. Mam jeszcze biały lakier z tej kolekcji i jestem ciekawa jak będzie się prezentował. Obiecuję, że Wam pokażę. Tymczasem podziwiajcie ten piękny efekt i letnią stylizację zdjęć :)