sobota, czerwca 20, 2015

Dla dojrzałej skóry czyli poznajcie Rexaline

Marka Rexaline powstała w 1992 roku w amerykańskim laboratorium AG Labs, specjalizującym się w produktach przeciwstarzeniowych o wysokiej skuteczności działania i posiadającym wiele światowych patentów. Naukowcy pracujący w tym laboratorium stworzyli produkty kosmetyczne rywalizujące z powodzeniem z lekami dermatologicznymi. Wszystkie produkty Rexaline są poddawane testom klinicznym przeprowadzanym przez niezależne laboratoria. Istnieją dwa rodzaje testów klinicznych przeprowadzanych na reprezentatywnym panelu kobiet: testy instrumentalne, wykonywane przy zastosowaniu aparatury pomiarowej (do+79% nawilżenia) i testy samooceny, podczas których pod nadzorem laboratorium ocenia się wizualną skuteczność produktów (do 93% satysfakcji dla blasku cery).


Totalną nowością marki Rexaline jest Hydra Caress - Nawilżający olejek do demakijażu skóry suchej i wrażliwej. Ultra skuteczna formuła z kompleksem zawierającym kwas hialuronowy od Rexaline gwarantuje optymalne nawilżenie skóry. Odżywczy, kojący i ochronny olejek Hydra Caress zapobiega wysuszeniu, łagodzi i przywraca skórze energię. Regenerujące działanie przywraca sprężystość i komfort skórze suchej i wrażliwej.

Od tej pory demakijaż nie musi być uciążliwy - za pomocą olejku od Rexaline zmienimy go w czystą przyjemność. Olejek Rexaline to dwa kroki w demakijażu - najpierw nakładamy jego niewielką ilość na naszą skórę i masujemy opuszkami palców. Następnie zwilżamy dłonie wodą i znowu masujemy - olejek zamienia się w delikatną piankę - skutecznie pozbywając się reszty makijażu. Ostatnim krokiem jest dokładne obmycie naszej skóry wodą - a po makijażu nie ma nawet śladu. 

Olejek ma bardzo rzadką konsystencję i nie posiada praktycznie zapachu. Jest ultra delikatny dla naszej skóry i oczu. Skóra oczyszczona za jego pomocą jest miła w dotyku, nawilżona i gładka. Dla osób,które mają wrażliwą i delikatną skórę i nie mogą stoswac tradycyjnych produktów do demakijażu, olejek od Rexaline to doskonała alternatywa. 

Wyłącznym dystrybutorem Rexaline jest Sephora i tam własnie możecie kupić kosmetyki od Rexaline, które w głównej mierze są przystosowane dla dojrzałej skóry. Cena 100 ml olejku to 115 zł. 

Nowością, która została wprowadzona wiosną tego roku, jest też podręczny "travel set" składający się z 4 kosmetyków stanowiących 4 kroki rytuału pielęgnacyjnego:

1) Usunięcie makijażu nawilżającą wodą micelarną Hydra-Essentiel 
2) Odmłodzenie konturu oka kremem Hydra-EyeZone 
3) Wygładzenie twarzy kremem Hydra-Dose
4) Ujędrnienie ciała kremem Hydra-BodySatin, 


Ta praktyczna i kompletna kosmetyczka w każdej sytuacji (po ćwiczeniach sportowych, w podróży samolotem, podczas weekendu...) odkryje przed Tobą niezbędne produkty marki Rexaline. Z pewnością ten podróżny zestaw pojedzie ze mną na tegoroczne wakacje. Cena tego zestawu to 89 zł.