niedziela, czerwca 14, 2015

Blogerka w wielkim mieście czyli lakiery ANNY Fashion Blogger in the City

W tym roku marka ANNY poszła o krok do przodu i obserwując nowojorskie blogerki modowe stworzyła niesamowitą serię inspirowaną ich stylizacjami - kolekcja ta nosi nazwę "Fashion Blogger in the City" - czyż nie kojarzy Wam się trochę z Siouxie? 


Kolekcja Fashion Blogger In The City - New York Graffiti Hotspots składa się z 6 lakierów do paznokci, które są świetnym dopełnieniem ulicznych stylizacji. 

Krwista czerwień to "Olivia Was Here", pastelowa brzoskwinia to "Model off Duty", koralowy to "On Fire", turkus to "sky walker" a dwa graficzne topy to "Street Art News" - błękit z czarnymi maziajami oraz "Style Explosion" - czarno-białe maziaje. 


Dzięki uprzejmości dystrybutora ANNY - czyli firmy Baltic, razem z kilkoma blogerkami miałyśmy okazję uczestniczyć w kameralnym spotkaniu w Nail SPA Marzeny Kanclerskiej, które inaugurowało wprowadzenie najnowszej blogerskiej kolekcji lakierów. Ale nie tylko - oprócz lakierów ANNY - Tomek Kozak - makijażysta ARTDECO zaprezentował nam nową letnią kolekcję ARTDECO oraz lakiery Misslyn, do które dają na paznokciach efekt neoprenowej pianki - takiej z której robi się pianki ochronne dla surferów. 


Był oczywiście i profesjonalny manicure za pomocą lakierów ANNY - ja zdecydowałam się na morski odcień Danicing in the Rain z regularnej kolekcji ANNY - połączony z blogerskim topem "Street Art News" czyż nie wyszło obłędnie? Te piękne profesjonalne fotki zrobiła przemiła Marianna Sowińska.