czwartek, maja 28, 2015

Wypiekany szyfon czyli róż NYX Baked Blush Chiffon

I ponownie wracamy do róży do policzków. Tym razem mam zaszczyt przedstawić wypiekany róż do policzków NYX Baked Blush w cudownym, delikatnym odcieniu Chiffon. Jeśli lubicie delikatny kolor na policzkach i skórę dosłownie muśniętą kolorem, to Chiffon jest odcieniem wręcz idealnym. 


Zamknięty w ślicznym, dziewczęcym opakowaniu z kokardką będzie cudownym dodatkiem  na naszej toaletce. A aż 12 odcieni sprawi, że każda z nas odnajdzie swój kolor. Kosmetyki wypiekane mają trochę trudniejszą do aplikacji konsystencję - są bowiem dość twarde i aby nabrać odpowiednią ilość produktu - trochę musimy się namęczyć i tak też jest w tym przypadku. Uważam jednak, że czasem jest to wina zbyt miękkiego pędzla do różu - mój od Elite jest wyjątkowo miękki i milutki i dlatego trochę mocniej muszę go wcierać w róż, aby wydobyć jego kolor. 


Luksusowa formuła wypiekanych róży do policzków podkreśli naturalny blask Twojej cery i natychmiast ją rozświetli. Intensywne napigmentowanie oraz idealna ilość cząsteczek rozświetlających pozwolą Ci uzyskać cudowny rezultat makijażu już za jednym pociągnięciem pędzla. Wypiekane róże można aplikować suchym lub wilgotnym pędzlem, w zależności od efektu makijażu, jaki chcemy osiągnąć. Róż stosowany na sucho zapewnia lekki, świeży rezultat kolorystyczny. Jeśli chcemy uzyskać mocniejszy odcień, wystarczy zastosować róż na mokro.


Chiffon to trochę trudny do zdefiniowania odcień - to taki trochę cielisty róż. Pięknie rozświetla policzki i nadaje subtelny, świeży wygląd. Cudownie prezentuje się w połączeniu z delikatnym błyszczykiem w pasującym odcieniu - buzia wydaje się młodsza o kilka lat  to kolor idealny do podkreślenia policzków, jeśli nie lubimy zbyt mocnego makijażu. Wypiekane róże NYX Baked Blush kosztują 43,90 zł


Produkty NYX możecie kupić stacjonarnie w salonie firmowym w Blue City lub drogeriach Douglas, a jeśli nie macie takiej możliwości, to wszystkie kosmetyki są dostępne w sklepie internetowym NYX www.nyx-cosmetics.pl