piątek, kwietnia 24, 2015

Konkurs z Catrice Nude Purism u Subi i Siouxie

Lekkość. Elegancja. Świeżość. Wiosną 2015 projektanci uwielbiają połączenia przejrzystych tkanin i pięknych, lekkich fasonów. Delikatne odcienie nude, oraz biel, kolory piaskowe i odcienie różu doskonale współgrają. To zupełnie nowa interpretacja trendu z lat 90-tych wzbogacona o minimalistyczny rys. Nowa limitowana edycja "Nude Purism" od Catrice przekłada ten trend na kategorię makijażu w zgodzie z zasadą "no make-up" i lookiem nude. To kobieca i ekstremalnie naturalna stylizacja, która zdominowała tegoroczne pokazy mody. Ta edycja zawiera ofertę trwałych cieni poczwórnych, pomadki z połyskującym wykończeniem oraz lakiery do paznokci w odcieniach kawy, różanym oraz jasnobłękitnym.


Tego jeszcze nie było - dwa blogi, jeden konkurs i aż 4 zestawy kosmetyków do wygrania. Po 2 zestawy składające się z kosmetyków z limitowanej serii Nude Purism od Catrice - na każdym z blogów - 2 zestawy u Subi i 2 zestawy u Siouxie. W każdym zestawie są dwie paletki, dwa lakiery, rozświetlacz do twarzy oraz pomadka.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem rozdania jest blog: Subi www.subiektywnablog.pl oraz Siouxie www.siouxie.pl, a fundatorem nagród firma Sofralux.
2. Czas trwania zabawy to 24 - 30.04.2015 roku do godz. 23.59.
3. Nagrodami są 4 zestawy kosmetyków Catrice Nude Purism. W skład każdego zestawu wchodzą: dwie poczwórne paletki cieni do powiek, rozświetlacz do twarzy, pomadka do ust, dwa lakiery do paznokci.
4. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone w ciągu max. 7 dni od zakończeniu rozdania, pojawią się na SubiektywnaBlog.pl | Siouxie.pl oraz na naszych profilach na facebooku - wygrywają 4 osoby - po 2 osoby na każdym z blogów.
5. Możecie zgłaszać się i na jednym i na drugim blogu - to zwiększa Wasze szanse na wygraną. 
6. Wysyłka odbywa się na terenie Polski.
7. Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
- być publicznym obserwatorem bloga SubiektywnaBlog.pl i Siouxie.pl
- polubic fan page Catrice Polska na Facebooku <KLIK>
- być osobą pełnoletnią,
- będzie nam miło, jeśli udostępnisz info o rozdaniu na swoim blogu w formie notki lub banerka w pasku bocznym (banerek można kopiować),
- możesz polubić również profil SubiektywnaBlog oraz Siouxie na facebooku.
8. Biorąc udział w rozdaniu zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (dotyczy danych do wysyłki).
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
10. Aby wziąć udział w rozdaniu wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie:

Jeśli miałabyś być kosmetykiem z serii Nude Purism, który byłby to produkt? 
Krótko uzasadnij swoją odpowiedź. 
Liczymy na Twoją kreatywność i poczucie humoru!