sobota, kwietnia 18, 2015

American Pink czyli róż od FM Group TT Collection

To już drugi róż z przepięknej limitowanej kolekcji TT Collection od FM Group. Poprzednio pokazałam Wam opalizujący róż Siberian Rose (przypominający słynny Orgasm od NARS) a dzisiaj przyszedł czas na matowy i delikatny American Pink.


Seria TT Collection zainspirowana została czterema żywiołami a kolekcja do makijażu symbolizuje ziemię, dlatego też wszystkie kosmetyki noszą przepiękne nazwy symbolizujące różne miejsca na ziemi. Róż American Pink to idealny mat w subtelnym i delikatnym odcieniu różu. Zamknięty jest w ekskluzywnym puzderku z lusterkiem i ma bardzo miękką i aksamitną konsystencję. 


Aby uzyskać mocniejszy, bardziej widoczny kolor - bo róż rzeczywiście jest jaśniutki, musimy nałożyć go więcej. Dzięki temu uzyskamy bardzo świeży odcień skóry jakby muśniętej płatkiem róży. American Pink to zimny, idealnie matowy kolor - ja czuję się w nim doskonale i sprawia, że buzia nabiera subtelnego i dziewczęcego wyglądu. American Pink od FM Group z pewnością odejmuje nam kilka lat.

dla porównania po lewej American Pink po prawej Siberian Rose
Zawarty w różu szafir nazywany jest niebiańskim klejnotem. Jego barwa w kolorze nieba zachwyca od wieków nie tylko wielbicieli drogocennych kamieni. Kosmetykom szafir nadaje właściwości nawilżające i wygładzające. Cena różu od FM Group to 49 zł. Czyż nie jest uroczy?