środa, lutego 11, 2015

Tydzień nowości czyli Mii jak mineralne kosmetyki

Mii jest o Tobie. Mii to wizja - wizja naturalnego i pięknego makijażu, który jest łatwy w użyciu, łatwy w wyborze i łatwy w zrozumieniu. 


Mii to …
... pragnienia i potrzeby gabinetów, salonów kosmetycznych, SPA oraz ich klientów.
... połączenie najlepszych składników, pięknych opakowań oraz wieloletniego doświadczenia.
... spełnione oczekiwania Twoich klientów, gdyż każdy z nich znajdzie coś dla siebie.
... bezkonkurencyjne formuły produktów, w tym linia 100% mineralna, idealnie wyselekcjonowane cienie do powiek czy ręcznie wykończone pędzle.
... ekskluzywny, przykuwający uwagę ekspozytor podłogowy oraz szyty na miarę mobilny kufer.
... idealny kompan w pracy, każdej mobilnej makijażystki jak i uzupełnienie przestronnego, wielogabinetowego SPA.
... uznanie salonów i ich klientów, ale również wielu dziennikarzy ekskluzywnych magazynów.
... idealne rozwiązanie mogące pomóc Ci odnieść zawodowy sukces.
... naturalne i prawdziwe piękno.
... cząstka Ciebie ...


Przepiękne opakowania Mii kryją wyjątkowe kosmetyki bowiem są to bowiem kosmetyki mineralne o bardzo przyjaznych dla naszej skóry składach. Dystrybutorem Mii w Polsce jest firma AP Beauty.

Kosmetyków mineralnych Mii nie znajdziecie na drogeryjnych półkach, bowiem to selektywna marka dostępna wyłącznie dla Profesjonalistów którzy chcą nadążać za zmianami rynkowymi, które wymuszają, aby ich salon nie był tylko miejscem z szeroką ofertą usług lecz także miejscem, w którym klienci znajdą szeroki wybór kosmetyków. 

Mineral Perfecting Pressed Powder SPF 10 – mineralny puder prasowany
Mineralny, prasowany puder w kilka sekund zmatowi skórę i wyrówna jej koloryt. Cenne, pozwalające oddychać skórze kamienie szlachetne, zostały sprasowane i wymieszane z organicznym olejkiem jojoba i ekstraktem z oliwek dla nadania kremowego, wygładzonego efektu. Idealny do torebki. Występuje w jednym kolorze - Feather 01. Cena 155 zł.


Perfect Brow Pencil – kredka do brwi
Miękkie i gładkie brwi bez wysiłku, wystarczy je przeczesać i nadać pożądany kształt, aby stworzyć zachwycającą ramę dla Twoich oczu. Twoje brwi zrobią zachwycające wrażenie i przemienią Cię w prawdziwą kusicielkę. Dostępna w dwóch odcieniach: Reveal 01 (na zdjęciu) oraz Focus 02. Cena 65 zł.


Passionate Lip Lover – namiętna pomadka do ust
Daj się ponieść pokusie koloru. Dzięki naszym trwałym pomadkom, zawierającym peptydy i witaminy, zakochasz się w nich na nowo. Dostępna w 5 odcieniach One True Red 01, Impulse 02, Ravish 03 (na zdjęciu), Debut 05. Cena 115 zł.


Jesteście ciekawe recenzji takich unikalnych produktów jak Mii?