środa, lutego 25, 2015

Płynne złoto czyli Eternal Gold Odmładzający Nektar do Kąpieli

Czy chcecie poczuć się jak Kleopatra i kąpać w wodzie otulona złotym nektarem? Takie doznania może zapewnić tylko Organique, które ma w swojej ofercie serii Eternal Gold wyjątkowy produkt do kąpieli - płynne złoto.


Jest to luksusowy płyn do kąpieli w formie złotego, silnie nawilżającego nektaru. Aromatyczna, pełna piany kąpiel zapewnia skórze delikatne oczyszczenie oraz odmładzającą pielęgnację. Ujędrnia i rozświetla skórę. Doskonała propozycja dla skóry wymagającej, suchej i wrażliwej. Relaks w luksusowej formie. Delikatnie myje i oczyszcza, zapewniając skórze silne nawilżenie, komfort oraz ukojenie. Bogaty w składniki aktywne doskonale ją ujędrnia i pielęgnuje, a szlachetne złoto w formie płynnego koloidu spowalnia procesy starzenia. Po kąpieli skóra staje się miękka, nawilżona oraz cudownie pachnąca i rozświetlona. Delikatnie się pieni.


Nektar ma przepiękny lekko kwiatowy zapach - bardzo delikatny i nie drażni nosa podczas kąpieli. Niestety nie zabarwia wody na złoto ale jednak sprawia, że kąpiel w domowym zaciszu powiewa luksusem. Delikatnie się pieni i pozostawia skórę jakby otuloną nawilżającą i aksamitną kołderką. Skóra jest lekko rozświetlona, mięciutka i pachnąca. Oj rozmarzyłam się!!!!


Do tego urocza szklana butla z zakrętką i korkiem powoduje, że to produkt idealny na "parapetówkowy" prezent do nowej, pięknej łazienki. Cena 200 ml buteleczki to 46,90 zł.