czwartek, lutego 19, 2015

Jestem Latem czyli sesja zdjęciowa Lirene my Color Code

Zostać prawdziwą modelką, chociaż na krótką chwilę, to chyba marzenie każdej dziewczyny. Moje się spełniło, kiedy wraz z Eweliną, Patrycją i Agatą, zostałyśmy zaproszone przez markę Lirene do udziału w sesji zdjęciowej ilustrującej cztery pory roku dla najnowszego produktu, jakim jest podkład kryjąco-matujący my Color Code

 
Prawdziwa sesja zdjęciowa ze stylistką, fryzjerem oraz makijażystką - to działo się naprawdę. Arleta - główna stylistka Mohito dobrała nam ubrania z najnowszej kolekcji tak, aby idealnie odzwierciedlały pory roku jakie reprezentowałyśmy. Ania Orłowska wykonała makijaż pasujący nie tylko do zaproponowanych przez Arletę stylizacji ale i podkreślający naszą urodę. Stałam się idealnym Latem dla Lirene! Ewela została Wiosną, Agata - Zimą a Patrycja - Jesienią.

za kulisami sesji było rzeczywiście gorąco!
Ania Orłowska powiedziała, że lato, choć kojarzy się z najcieplejszą porą roku, pod względem typu kolorystycznego pozostaje… chłodne. Odcienie są przygaszone, jakby „wypalone” przez słońce. Kobiety „Lato” posiadają włosy jasnopopielate lub brązowopopielate, a oczy niebieskie, brązowe lub szare. Ich cera jest jasna, o chłodnym różowym odcieniu. Świetnie wyglądają w delikatnych, pastelowych barwach, gorzej zaś – w intensywnych i krzykliwych.


Nowe fluidy Lirene my Color Code zostały stworzone właśnie w oparciu o koncepcję kolorystycznych typów urody, aby ułatwić znalezienie idealnego odcienia, który podkreśli piękny, nieskazitelny wygląd cery. To odpowiedź Lirene na potrzeby kobiet - jasne, porcelanowe odcienie podkładów idealnie będą współgrały z jasną karnacją  Polek. Kobiet "Lato" jest w Polsce bowiem najwięcej - tak powiedziała Ania Orłowska podczas konferencji prasowej - i coś w tym z pewnością jest. Jasne włosy, jasna karnacja i błękitne, szare lub zielone oczy - tak wygląda statystyczna Polka. Ja również należę do tej licznej grupy. Najłatwiej ma natomiast pani "Zima", Ania twierdzi bowiem, że "Zimom" jest doskonale we wszystkim. Z porcelanową cerą idealnie współgrają mocne nasycone kolory - fuksje, czerwienie i mocy makijaż. Ciekawostką jest, że najtrudniej znaleźć typową "Wiosnę" - Lirene na szczęście odnalazło Ewelinę. I chociaż Patrycja nie jest typową "Jesienią" bowiem nie ma rudych włosów, to jednak jej karnacja oraz oprawa oczu świadczą o tym, że jednak idealnie reprezentuje tę porę roku.
stylizacja w wersji casual - delikatny makijaż, elegancka bluzka do odważnych dżinsów boyfriend
Arleta Żak - główna stylistka Mohito, za pomocą wybranych dla nas stylizacji chciała pokazać, w których odcieniach najlepiej wyglądają "pory roku". Ja jako Lato idealnie czuję się w pastelowych kolorach - dlatego stylizacja dzienna - dżinsy typu boyfriend, piękna bluzka z biżuteryjną aplikacją i żakiet oversize wydobyły i jeszcze bardziej podkreśliły moją urodę. Makijaż zaproponowany przez Anię to delikatne szarości na oczach oraz pastelowy róż na ustach.

a oto delikatnie zmieniona stylizacja na wieczorne wyjście np. na drinka ze znajomymi - mocniej umalowane usta i oczy oraz srebrne dodatki - szpilki, torebka i pasek
W wersji wieczorowej, po szybkiej zmianie fryzury i mocniejszym podkreśleniu oczu oraz ust, Arleta dodała do stylizacji srebrne dodatki - torebkę, wysokie szpilki oraz pasek (wiecie, że zaraz potem kupiłam sobie srebrny pasek, tak bardzo spodobał mi się ten pomysł).


Po zapoznaniu się z krótką wizualną charakterystyką „Pór Roku” umieszczoną na opakowaniu podkładów Lirene My Color Code, w niezwykle prosty, ale dokładny sposób każda z nas jest w stanie ocenić, który wariant jest dla niej odpowiedni. Cztery kolorystyczne pory roku dostosowują się bowiem do naszych naturalnych odcieni skóry.

Już lada moment, na stronie internetowej Lirene ruszy też specjalna aplikacja, za pomocą której sprawdzicie online - którą porą roku jesteście. Wiosną, latem, jesienią a może zimą? Aplikacja z pewnością pomoże Wam w doborze odpowiedniego odcienia podkładu Lirene my Code.

Fluidy kryjąco – matujące Lirene My Color Code dostępne są w 4 odcieniach dopasowanych do kolorystycznych typów cery: WIOSNA cream vanilla, LATO cool sand,  JESIEŃ warm gold, ZIMA pink porcelain. Sugerowana cena to 24,99 zł.


Rzeczywiście dobór kolorów dla każdej z nas był idealny - "moje" lato to odcień Cool Sand - niby to chłodny, piaskowy kolor lecz  na cerze przybiera odcień lekko złocisty i nadaje skórze zdrowy wygląd a także pięknie wyrównuje jej koloryt. Podkład Lirene my  Color Code idealnie kryje nawet największe przebarwienia, piegi i wszelkie niedoskonałości a do tego matuje, nawilża skórę przez cały dzień i nie daje efektu maski. Specjalne właściwości pielęgnujące podkładu sprawiają, że cera utrzymana jest w dobrej kondycji. Matowanie, krycie i nawilżenie skóry za jednym razem? Tak, to możliwe właśnie z Lirene my Color Code!

Oczywiście inauguracja nowego produktu Lirene my Color Code odbyła się podczas konferencji prasowej w showroom Mohito, na którą zostały zaproszone dziennikarki i blogerki. Ponownie przepięknie ubrana w stroje z najnowszej kolekcji Mohito wiosna/lato 2015 czułam się jak gwiazda - bo właśnie tego dnia ja i dziewczyny byłyśmy gwiazdami Lirene. 


 
A dla Was mam konkurs oczywiście z Lirene my Color Code - do wygrania są bowiem aż 3 zestawy podkładów. A wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie "Jaką porę roku lubisz najbardziej i dlaczego?".

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest blog Siouxie and the City;
 2. Fundatorem nagród jest Dr Irena Eris Sp. z o.o. 
 3. Konkurs trwa od dnia 19 lutego br. do godz. 23.59 dnia 26 lutego br. 
 4. Wyniki ogłoszę najpóźniej do dnia 1 marca br. 
 5. Nagrodami w konkursie są 3 zestawy podkładów z serii my Color Code od Lirene.
 6. Nagrody do zwyciężczyń wysyła Fundator nagród;
 7. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu Konkursu; 
 8. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie publiczni obserwatorzy mojego bloga.
 9. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Fundatora oraz osoby współpracujące z tym podmiotem w sposób stały na innej podstawie niż stosunek pracy, a także członkowie ich najbliższych rodzin, tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków i osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia. 
 10. Wszyscy biorący udział muszą mieszkać na terenie Polski i być osobami pełnoletnimi; 
 11. Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić i przesłać poniższy formularz oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe;
 12. Spośród wszystkich komentarzy wybiorę 3 najciekawsze odpowiedzi;
 13. Ocena dokonywana w kontekście wyboru zwycięzców będzie całkowicie subiektywna;
 14. Zwycięzcy, zostaną poinformowani o wygranej poprzez umieszczenie informacji na blogu;
 15. Po wyłonieniu laureatów powinni się oni z kontaktować ze mną poprzez adres e-mail siouxie.blog@gmail.com, nie później jednak niż w terminie do 6 marca br. Po tym terminie laureat nagrody traci do niej prawo.
 16. Treść wiadomości, o której mowa w pkt. 15 powyżej powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko, adres pocztowy, pod który powinna zostać wysłana nagroda, nr telefonu komórkowego lub stacjonarnego.
 17. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych (dotyczy wysyłki nagrody);
 18. Każda z nagród rzeczowych jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.
 19. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
 20. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom za pośrednictwem firmy kurierskiej przez firmę Dr. Irena Eris Sp. z o.o. na adres i dane wskazane w treści wiadomości, w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania danych adresowych zwycięzców.
 21. Nie ponoszę odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy, a w szczególności w przypadku podania błędnych danych lub ich zmiany, o której nie zostanę poinformowana lub w przypadku niespełnienia przez Zwycięzców warunków o których mowa w niniejszym Regulaminie. W takim przypadku nagroda pozostaje własnością Fundatora. 
 22. Wszelkie reklamacje i pytania proszę kierować na adres siouxie.blog@gmail.com 
 23. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
WYNIKI KONKURSU

Nagrody w postaci zestawu najnowszych podkładów Lirene my Color Code otrzymują:

Łukasz Bier
Anulka Ania
Mika

POST SPONSOROWANY

68 komentarzy:

 1. Aga, wyglądasz na tych zdjęciach jak nastolatka! Nie mogę się napatrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki kochana ale wiesz :) siła fotoszopa jest wielka. Ale zdjęcia z konferencji są bez retuszu - z przyjemnością je oglądam i bardzo się sobie podobam

   Usuń
 2. Ja również jakiś czas temu wzięłam udział w podobnej sesji, która już niedługo ujrzy światło dzienne ... :)
  Masz rację, każda kobieta chce się poczuć choć przez chwilę jak modelka, a taka sesja to doskonały sposób na pozbycie wszelkich kompleksów - nic tak nie poprawia humoru jak profesjonalny makijaż, fryzura i do tego jeszcze sesja!
  Serdecznie gratuluję - wyszło cudownie i pięknie ! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aga - a takim razie czekam i na Twoją sesję. Masz rację - taka sesja dowartościowuje, leczy z kompleksów i sprawia że czujemy się taaaakie piękne. Dzięki wielkie!!!!!

   Usuń
 3. To jak wyglądasz na konferencji, mogę skwitować jednym słowem - czarująca;)

  OdpowiedzUsuń
 4. rzeczywiście fajna przygoda, ja jednak twierdzę, że grafik to się chyba naćpał czegoś, za dużo Photoshopa. Moim zdaniem same sobie ładniejsze zdjęcia robicie, w sensie wyglądacie naturalnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację - jest dużo fotoszopa bowiem te zdjęcia znajdą się w aplikacji Lirene :) ja też wolę siebie na zdjęciach z konferencji lub jak sama sobie zrobię "łapką"

   Usuń
  2. Najbardziej nie mogę przeżyć, że Agata bez piegów no szlak mnie trafia :D chyba w depresję popadnę, ona tak pięknie w nich wygląda :D

   Usuń
  3. taaaak też się z Agatą z tego śmiałyśmy - ale Iwonka - to przecież magia podkładu - tak dobrze kryje, że zakrył po prostu piegi.

   Usuń
  4. weź tak nie mów, teraz wszyscy chcą aby podkład wyglądał naturalnie a nie tworzył maskę :D. No ja bym się na taki nie skusiła :P

   Usuń
  5. ale on kryje mocno bez efektu maski - to jego zaleta

   Usuń
 5. Piękna sesja, napatrzeć się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna sesja, to musiała być dla Was cudowna przygoda :)
  Zimowy odcień podkładu wydaje się przyjemnie jasny, mam ochotę go wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. świetna przygoda, niesamowite doświadczenie a pamiątka w postaci zdjęć bezcenna.

   Usuń
 7. wow!! wyglądasz czadowo! bardzo świeżo i promiennie, a srebrne szpilki i pasek genialne - nie mogę się napatrzeć na zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak to połączenie srebra i dżinsu jest genialne - sama noszę teraz srebrny pasek i srebrne balerinki bo obcasy to był jednorazowy wyskok do sesji

   Usuń
  2. znam to, uwielbiam szpilki ale balerinki kocham i moje stopy również są mi wdzięczne za ten drugi wybór :)

   Usuń
 8. Sesja super, ale te makijaże z sesji są koszmarne. Ja zdecydowanie wolę, jak malujesz się sama. Właściwie to chyba ten Photo Shop taki masakryczny, ale i tak uważam, że Ty sama lepiej wiesz, jak podkreślić swoją urodę, niż jakieś tam Anie Orłowskie... . Wydaje mi się też, że podkład źle Ci dobrali, bo na tych zdjęciach z konferencji widać, że za ciemny i bardzo się od szyj odcina, a poza tym świeci się :/
  Wybacz, ale ja nikogo nie chce hejtować, ani nic, ale nie mogłam tego nie skomentować.
  Uważam, że mogli się bardziej wysilić, a nie taką fuszerkę odstawiać. Tylko makijaż Patrycji mi się podoba.
  Mimo wszystko, ciuchy dobrane super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joasiu, ja tak samo uważam, że najlepiej maluję się sama :) bo wiem co dla mnie dobre i chociaż nie umiem zrobić sobie kreski eye linerem to lubię swoje makijażowe posty.
   teraz widzę że mam żółtą buźkę - raczej zwalam to na puder wykończeniowy bo podkład z tego co pamiętam był dobrany dobrze. A że się świecę... cóż powinnam była użyć bibułkę matującą w przerwie pomiędzy zdjęciami :) bo niestety tam było gorąco a ja szybko zaczynam się świecić.
   Ciuchy są genialne :)Mohito ma przepiękną kolekcję wiosna / lato

   Usuń
  2. Tobie nie potrzebne kreski, ja uwielbiam Cię oglądać tak, jak się malujesz i już tak się przyzwyczaiłam, że nie widzę Cię inaczej :) Jeśli chodzi o bibułki, to nie ty powinnaś się o to przejmować, tylko osoby odpowiedzialne za ten event, bo te zdjęcia z konferencji były chyba robione oficjalnie?
   No nic, najważniejsze, że dobrze się bawiłaś i masz fajne wspomnienia :)

   Usuń
  3. pełna profeska :) coś ty my się tak dobrze bawiłyśmy że nie chciało nam się iść na "zaplecze" poprawiać makijaż :) zdjęcia były oficjalne - może rzeczywiście powinni mi kazać się iśc przypudrować :) oj tam oj tam było i tak fajnie

   Usuń
  4. i to najważniejsze :D

   Usuń
  5. Też to zauważyłam, ale ciuchy idealne dla Ciebie :) Ja już w sumie sama nie wiem jakim typem jestem, niby latem, ale w zbyt przybielonych ubraniach wyglądam tak...mdło. za to w jakichś mocniejszych kolorach lepiej ;)

   Usuń
  6. to pewnie jesteś zimą???? ciuchy definitywnie moje - teraz kupuje wyłącznie pastele ha ha

   Usuń
  7. Zgadzam się, ten podkład jest tak żółty, że trudno tego nie zauważyć :(

   Usuń
 9. Jeejku, pięknie wyszłaś na tych zdjęciach *.* Wszystkie zresztąa wyszły cudownie ;) Zresztą przy takiej makijażystce to nie mogło być inaczej ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Angie <3<3<3 ślicznie dziękuję w mieniu swoim, dziewczyn i Ani Orłowskiej

   Usuń
 10. Świetnie wyglądasz, sesja genialna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Karo - fajnie że firma postawiła na blogerki w roli modelek

   Usuń
 11. Chętnie bym sprawdziła te nowości więc się zgłosiłam...przemieniając po swojemu słowa pewnego znanego wiersza :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie nie patrzę w odpowiedzi aby nie psuc sobie zabawy :)

   Usuń
 12. Witaj Śliczna ;-) Cudna Ty na tych zdjęciach! Dałam szansę "zimie" i jest za jasna, muszę zainwestować w inny kolor aby je mieszać (pozostałe są za ciemne) a zimą jestem ewidentnie, odcień ok tylko za jasny,więc zostaje mieszać z "latem". Zawiodłam się, że nie było testerów w Rossmann, no jak to? Może to chwilowe ale konsultantki nie miały inf czy testery będą na półkach. Flud kryje, matuje, muszę przyjrzeć się trwałości bo to mi jeszcze trudno ocenić....Ale sam pomysł marki świetny bo tak trudno czasem ocenić swój typ cery ale całokształt urody już tak, czyli wybór ułatwiony. Ściskam czule Kochana :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej mój kochany wiosenny Tulipanku <3 zima jest rzeczywiscie dla bladych lic - wiosna jest o ton ciemniejsza ale tu już zaczynają się żółte tony - musisz zmieszac wiosne z zimą powinno byc okay :) lipa że nie było testerów... może to chwilowe. Jak zwykle dziękuję za cieplutkie słowa i moooocno ściskam!!!!

   Usuń
 13. Wszystkie wygladacie pieknie.

  OdpowiedzUsuń
 14. dzięki Tajka :) to był świetny czas dla każdej z nas

  OdpowiedzUsuń
 15. W wersji 'causal' wyglądasz cholernie dobrze ( przepraszam za słownictwo) wzroku oderwać nie mog e ;) W ogóle pięknie wyglądacie jak z 'zurnala' ;D i powodzenia w konkursie dziewczyny ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwielbiam dżinsy boyfriend - sama mam kilka par i często latem w nich chodzę. Dzięki wielkie - bardzo się bałam że nie sprostam wyzwaniu no ale uffffka udało sie :)

   Usuń
 16. Świetna sesja - wyglądasz zjawiskowo !
  Dziś w swojej drogerii szukałam wiosennej wersji podkładu, ale niestety nie miałam szczęścia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo chyba wiosna jako najbardziej neutralny kolor schodzi najszybciej :) weź udział w konkursie - może się uda :)

   Usuń
 17. ooo piękna sesja :) nie mogę się napatrzeć ♥ Też jestem latem-faktycznie najlepiej wyglądamy w pastelach,szarościach ,delikatnych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak - my blondynki doskonale wyglądamy w pastelach a szarości ubóstwiam <3 no i różowy ba!!!

   Usuń
 18. Ślicznie wyglądasz na zdjęciach, sesja naprawdę udana :). Ja chyba jesienią jestem, ale pewności nie mam :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba jesteś jesienią - masz rację :) ale masz też coś z zimy przynajmniej na tych ostatnich zdjęciach

   Usuń
 19. Jesteś piękną kobietą, aż dech zapiera. :) Cudownie wyglądasz od stóp do głów i jesteś niesamowicie dobrze ubrana. :) Oby każda z nas tak zawsze wyglądała i była tak zadbana! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. moja samoocena wzrasta z każdym Waszym słowem :) na co dzień tak nie wygladam ha ha

   Usuń
 20. Fajnie wygladasz, ladne zdjecia :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetne zdjęcia i stylizacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Arleta jest świetną stylistką co ciekawe ani ciuszków z sesji ani z konferencji wcześniej nie mierzyłam a były idealnie dobrane i dopasowane

   Usuń
 22. Lirene nie jest moją ulubioną marką, ale Mohito tak, mam mnóstwo ubrań tej marki. Aga śliczna z Ciebie modelka, ale super przygoda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Monia, wielkie dzięki - t dla mnie dużo znaczy że dziewczynom podobamy się w roli modelek. Mohito uwielbiam i sama od lat kupuję a zestaw z konferencji juz mam w całości - cuuuuudownie będę wyglądać latem - bo w końcu jestem Pani Lato

   Usuń
 23. Bardzo fajnie wyszły Wam te zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Aga, w tych kolorach wyglądasz świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguś wiesz że dopiero teraz to odkryłam - od czasu sesji wymieniam garderobę na duuuużao pasteli

   Usuń
 25. Super sesja! I makijaz i ciuszki,spodnie wymiataja! Podklad Lirene mam,ale wygladzajaco matujacy w naturalnym odcieniu,niestety jest ciut za rozowy jak dla mnie i ma zbyt pudrowe wykończenie,jednym słowem widać go na twarzy.Z tych czterech chyba wiosna by mi przypasowala,choc lato na twojej buzi wygląda też na lekko zolty,ale to moze kwestia oswietlenia,badz wykonczenia makijażu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to trochę wina oświetlenia, pudru wykończeniowego a;e i tego że jest teraz na mojej buzi po peelingu trochę za ciemny. Niech jednak złapię ciut słońca to pewnie będzie idealny. Poza tym ten nie daje matu w pudrowym wydaniu to jest w nim fajne

   Usuń
 26. wyszłaś przepięknie na tych zdjęciach, fajowa sesja :-)

  OdpowiedzUsuń
 27. Kurczę, wyglądasz młodziej niż niektóre koleżanki z moich studiów (a jestem na pierwszym roku)! Promieniejesz :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurczę to mi komplement z rana wywaliłaś :) dzięki wielkie Yuki!!!

   Usuń
 28. Trochę popłynęli z szopowaniem, ale w swojej 'naturalnej' odsłonie wyglądasz świetnie :) No i chętnie ukradłabym Ci sesjowe portki. Stylizacyjnie chyba najbardziej podoba mi się Agata.
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj wiem że popłynęli z fotoszopem ale nie mogli na stronę Lirene wrzucic niewyretuszowanych fotek a te zdjęcia będą własnie w aplikacji :)
   A portki już mam na na na na lato będa obłędne

   Usuń
 29. Twój makijaż mnie jakoś wcale nie przekonuje, ale za to ubrania bardzo do Ciebie pasują :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za szczerośc :) makijaż nie był zły ale za dużo fotoszopa :)

   Usuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.
Proszę nie linkować do swoich blogów oraz do zewnętrznych stron internetowych. Wszystkie komentarze zawierające linki będą usuwane.