czwartek, stycznia 15, 2015

Revlonolucja w manicure czyli Revlon ColorStay Gel Envy

Nadeszła Revlonolucja uuuups rewolucja czyli na rynku właśnie pojawiły się najnowsze dzieci od Revlon a mowa o lakierach ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel. Ta innowacyjna kolekcja lakierów do paznokci pozwoli stworzyć w domu wyjątkowo trwały, błyszczący manicure jak z salonu.


COLOUR + BASE
Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel to połączenie bazy i lakieru do paznokci w jednej formule, by ułatwić i skrócić czas wykonywania manicure. Dzięki optycznym rozświetlaczom kolor lakieru jest niezwykle żywy i błyszczący. ColorStay Gel Envy są dostępne w 30 żywych kolorach. Twarzą nowej serii jest przepiękna Olivia Wilde. 


COLORSTAY GEL ENVY DIAMOND TOP COAT™
Perfekcyjny manicure uzyskamy tylko wtedy, gdy lakier utrwalimy topem. Dlatego nowa kolekcja zawiera ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™, który przedłuży trwałość lakieru i nada mu wyjątkowy połysk.

Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel i ColorStay Gel Envy Diamond Top Coat™ to zgrany duet, który gwarantuje efekt profesjonalnego manicure w 2 krokach. Cena lakierów to 28,99 zł. 


Kilka tygodni temu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu inaugurującym premierę lakierów Revlon ColorStay Gel Envy™ Longwear Nail Enamel. Spotkanie odbyło się w kameralnym gronie w Nail SPA Marzeny Kanclerskiej, które mieści się na Saskiej Kępie. Tam po raz pierwszy mogłyśmy przekonać się o mocy tych lakierów.


Z uwagi na to, że na drugi dzień miałam bal Barbórkowy :) wybrałam mocne metaliczne kolory, Manicure był perfekcyjny przez bity tydzień - zero odprysków, zero ścierania się końcówek a kolor był nasycony jak po świeżo zrobionym manicure.


Do domu przyjechało ze mną 5 kolorów Revlon ColorStay Gel Envy i chociaż są to iście letnie odcienie to od razu zabrałam się za malowanie. Na pierwszy ogień poszło połączenie lawendy z pudrowym różem - uważam, że do ładny i delikatny duet. Jako ciekawostkę powiem, że odcień lawendy to tylko jedna warstwa - różem musiałam pomalować dwa razy - przy ciemniejszych kolorach z tej serii wystarcza właśnie jedna warstwa - bez smug, bez prześwitów. 

Zaintrygowały Was te lakiery?