poniedziałek, stycznia 26, 2015

Neonowe usta czyli L'Oreal Glam Matte Fuchsia Flare

Jaki kolor lubię najbardziej na ustach? Oczywiście, że róż!!! A jeśli do tego jest neonowy i lekko matowy - to jestem w siódmym niebie. L'Oreal Glam Matte to kolor iście letni i tego lata z pewnością czesto będzie gościł na moich ustach. 


Pudrowy Błyszczyk Glam Matte z kolekcji Miss Denim nadaje ustom intensywny matowy kolor. Wyjątkowy aplikator zapewnia łatwe i precyzyjne nakładanie błyszczyka, który długo utrzymuje się na ustach. Efekt? Matowe usta, które zachwycają intensywnością koloru przez długi czas!


Jeśli lubicie róż tak jak ja i nie boicie się tego trochę odważnego koloru, to odcień Fuchsia Flare musi znaleźć się w Waszej kosmetyczce. Błyszczyk nie jest idealnie matowy - dopiero po odciśnięciu na chusteczce uzyskujemy matowy efekt ale bez dwóch zdań jest trwały no i co najważniejsze nie wysusza naszych ust. Do tego posiada sympatyczny landrynkowy zapach. Po prostu różowa landrynka. 


Minusem jest bardzo uboga gama kolorystyczna - występuje bowiem tylko w 3 odcieniach - mocnej fuksji, oranżu oraz koralowej czerwieni. Cena 37 zł dlatego proponuję polować na słynną Rossmanową przecenę -40%.