wtorek, grudnia 23, 2014

Baby pink czyli pomadka Astor Soft Sensation Color & Care Lipstick 102 Sweet Camelia

Jak wiecie jestem pomadkomaniaczką. Pomadek mam niezliczoną ilość ale co ciekawe, na co dzień wybieram te delikatne, różowe - tak abym była umalowana ale nie zmalowana. Jednym z moich ukochanych kolorów jest Sweet Camelia od Astor Soft Sensation Color & Care Lipstick. To cukierkowy róż baby pink i czuję się w nim znakomicie.


Pomadka nawilża usta, nie podkreśla suchych skórek i długo utrzymuje się na ustach. Jeśli już z nich schodzi, to dość równomiernie. To moja pierwsza pomadka od Stor - kupiona bodajże w promocji -40%, więc kosztowała grosze. Regularna jej cena to ok. 25 zł.

Astor przedstawia szminkę Soft Sensation Color & Care o formule która ma za zadanie długotrwale nawilżać Twoje usta i pokrywać je intensywnym kolorem w najmodniejszych odcieniach. Szminka Soft Sensation Color & Care sprawia, że Twoje usta na długo pozostają gładkie, nawilżone i kolorowe. Nieważne czy Twój uśmiech jest uwodzicielski, trochę złośliwy czy zmysłowo tajemniczy - bądź gotowa na pokazanie wszystkich swoich 'uśmiechowych' możliwości! 


Dzięki intensywnie nawilżającej formule szminka Soft Sensation Color & Care na długo pozostawia Twoje usta miękkie i nawilżone. Dzięki zastosowaniu najlepszych pigmentów ma intensywne, przykuwające spojrzenie barwy. Lekka formuła sprawia, że zarówno nakładanie jak i noszenie szminki jest nieziemsko przyjemne a SPF 20 pomaga chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.