sobota, listopada 15, 2014

Na miętowo czyli The Body Shop Colour Crush Mint Cream

To mój pierwszy lakier od The Body Shop i już przy pierwszym pociągnięciu pędzelkiem byłam zaskoczona bowiem... lakier kryje prawie idealnie już po nałożeniu jednej warstwy. To niesamowite, bowiem jasne i pastelowe kolory kryją dobrze dopiero po nałożeniu trzeciej (znienawidzonej przez tak wiele z nas) warstwy. Kolejnym atutem jest kompletny brak zacieków i smużenia - dwie warstwy i uzyskałam idealny kolor mięty.


POZNAJ NOWĄ KOLEKCJĘ COLOUR CRUSH™
NAILS OD THE BODY SHOP®!

Z tęczą 24 pięknych barw zainspirowanych przez naturę, ta linia nie tylko upiększy Twoje dłonie, ale również poprawi Ci humor! Ze zmniejszoną ilością szkodliwych chemikaliów, totalnie wegańskie i n ie testowane na zwierzętach, nasze lakiery posiadają nową, pielęgnacyjną formułę, zawierającą olej marula, pozyskiwany w ramach Wspólnoty Uczciwego Handlu, a wyjątkowo błyszczące wykończenie jest jednocześnie szybkoschnące. Nasza formuła 2 w 1 – baza i lakier chroni płytkę Twoich paznokci przed żółknięciem i rozdwajaniem. To konieczne, aby dłonie zawsze wyglądały zdrowo i pięknie!

• Czym te lakiery różnią się od innych?
Posiadają nową formułę “wolną od 3 składników”, które mogą być szkodliwe dla organizmu, czyli formaldehydu, żywicy formaldehydowej i kamfory.

• Czy „uszczuplona” formuła oznacza obniżenie jakości?
Wręcz przeciwnie. Pracowaliśmy ciężko, aby uzyskać odpowiednią równowagę w składzie. Mimo, że zmniejszyliśmy ilość szkodliwych chemikaliów, wciąż można uzyskać doskonałe pokrycie za pomocą precyzyjnie nanoszącego pędzelka. Lakiery były również testowane dermatologicznie.

• Co mają w sobie wyjątkowego?
Nasza kolekcja lakierów jest odpowiednia dla wegan i wegetarian. Nie posiada w składzie żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.


Lakier wysycha w bardzo przyzwoitym tempie - gdybym poprzestała na jednej warstwie to pewnie wysechłby w ciągu kilku minut ale ja chciałam uzyskać mocniejszy efekt i nałożyłam dwie. To bardzo dobre jakościowo lakiery - w dodatku występują w ślicznej gamie kolorystycznej. Cena jednego lakieru to 29 zł. Pokazany przeze mnie kolor to The Body Shop Colour Crush Mint Cream.