wtorek, października 07, 2014

DKNY MYNY czyli zakochaj się w Nowym Jorku

Nowy Jork - miasto, które kochamy. Miasto, którego serce bije szybciej i głośniej niż jakiejkolwiek innej metropolii - miasto pełne pasji i możliwości. Miasto tak różnorodne jak jego mieszkańcy, dzięki którym pulsuje życiem. To miejsce, w którym odkryjesz kim jesteś i kim możesz się stać, w który możesz żyć pełnią życia, spełnić swoje marzenia i wyrazić siebie bez żadnych zahamowań. 


Poznaj zatem zapach stanowiący kwintesencję Nowego Jorku - śmiały, radosny i wyrafinowany. Stworzony dla indywidualistek, chociaż inspirowany zbiorowością. Zapach, który urzeka miejską kompozycją nut owocowych, kwiatowych i ziołowych. To dzięki niemu poznasz prawdę o Nowym Jorku - mieście, którego cząstkę nosi w sobie każdy, kto chociaż raz tam był.


Zapach: nowoczesna miejska dusza - jednoznacznie niepowtarzalny, urzekająco nieodparty, spontanicznie radosny. 

Nuta głowy - seksowna woń maliny i galbanum przyprawiona szczyptą różowego pieprzu. 
Nuta serca - zmysłowość egipskiego jaśminu otulona aromatem frezji i korzenia irysa. 
Nuta bazy - mistycyzm serca paczuli, absolutu waniliowego i piżma, wzbogacony elektryzującą ambrą.

Opakowanie: serce miasta - powitajmy nową ikonę Nowego Jorku - przezroczysty flakonik w kształcie serca eksponujący perfumy w odcieniu różu, które zdobi srebrzyście metaliczna nakrętka. Projekt stanowi udaną kontynuację charakterystycznego dla bijącego rekordy popularności Be Delicious - jabłka - symbolu Nowego Jorku. 


Osobowość: Rita Ora - szalenie utalentowana, niezwykle oryginalna a do tego piękna i seksowna. Urodzona w Kosowie, wychowana w UK i do szaleństwa zakochana w Nowym Jorku. Wnosi nowoczesny indywidualizm we wszystkie aspekty swojego życia. Podobnie jak Nowy Jork - jest wyjątkowa pod każdym względem.


Kampania: wyreżyserowana przez Francesco Carozziniego - światła Nowego Jorku ogladamy oczami Rity Ora - ubrana w czarną kurtkę ze skóry z ustami podkreślonymi kr wiście czerwoną pomadką przebija się przez Times Square na niebotycznie wysokich obcasach. Wyróżnia się z tłumu stanowiąc za razem jego cześć. Mówi - "Kocham mój Nowy Jork. Bądź jego częścią"


Muszę się Wam przyznać, że nigdy nie byłam fanką kultowego Be Delicious (był dla mnie zbyt duszący), dlatego też gdy w moje ręce wpadło serce Nowego Jorku czyli DKNY MYNY byłam szalenie ciekawa tego zapachu. Zawsze i przy każdej okazji powtarzam, że jestem wielką miłośniczą słodkich, spożywczych zapachów - takich "do schrupania" i to jest właśnie to!!!! Słodycz maliny wymieszana z wanilią - to czuję najmocniej w tym zapachu i dlatego też tak niesamowicie mi się podoba - jest słodki ale i uwodzicielski - szalenie seksowny. To zapach dla osób młodych duchem - które lubią jak dookoła nich tętni życie. Rzeczywiście DKNY MYNY to serce Nowego Jorku. DKNY MYNY to mój zapach.

Cena DKNY MY NY EDP 30 ml - 185 zł; EDP 50 ml - 265 zł; EDP 100 ml - 369 zł.