piątek, października 17, 2014

Brwi idealne czyli Brow Artist Plumper od L'Oreal

Jeśli pamiętacie mój niedawny wpis o zestawie do brwi od Lily Lolo, pewnie wiecie, że nadal poszukuję produktu idealnie dopasowanego do moich brwi. Tym razem mój wybór padł na produkt L'Oreal Paris zwany Brow Artist Plumper. To nic innego jak tusz do brwi z niedużą aczkolwiek niesamowicie precyzyjną szczoteczką i to w dodatku pierwszy taki produkt od L'Oreal Paris


Brow Artist Plumper ma za zadanie idealnie zdefiniować, zagęścić i podkreślić linię brwi. Jako osoba, której brwi potrzebują właśnie tych trzech kroków nie do końca byłam przekonana, czy tusz spełni swoje zadanie. Posiadam bowiem odcień Light/Medium, który ponownie nie do końca idealnie komponuje się z moim naturalnym kolorem brwi.

A jednak... uważam, że w przeciwieństwie do rudawego odcienia Lily Lolo - brwi wytuszowane Brow Artist Plumper wyglądają dobrze i świetnie się w nich czuję, chociaż kolor nie jest w 100% trafiony.


Tusz Light/Medium ma delikatny kolor (idealny dla blondynek) i pierwsze pociągnięcie po brwiach zostawia bardzo subtelny efekt, który stopniujemy kolejnymi ruchami dłoni aż uzyskamy pożądany. Tusz świetnie utrzymuje włoski na swoim miejscu, nie ściera się w ciągu dnia, nie rozmazuje się i nie spływa. 

Cena tego produktu w Drogerii Rossmann to ok. 35 zł. Powiem Wam, że podobny produkt miałam od marki Benefit a wiemy, że to droga marka - Gimme Brow kosztuje bowiem aż 115 zł. W tym przypadku produkt tańszy okazał się o niebo lepszy - L'Oreal Brow Artist definitywnie przebija Benefit Gimme Brow. 

A jam Wam się podoba efekt uzyskany za pomocą Brow Artist Plumper?