poniedziałek, sierpnia 11, 2014

I'm sexy and I know it czyli pomadka Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Czas na najdroższą pomadkę w mojej ogromnej kolekcji pomadek - wiecie, że często je pokazuję i jestem od nich uzależniona. Estée Lauder pozwala nam bowiem spełnić marzenia o idealnej szmince do ust. Najnowsza pomadka Pure Color Envy Sculpting Lipstick od Estée Lauder podkreśla usta intensywnym, nasyconym kolorem i modeluje je wielowymiarowym pigmentem - przy czym niesamowicie nawilża usta. Pure Color Envy Sculpting Lipstick to kwintesencja luksusu w nowym, niezwykle eleganckim opakowaniu. Aż 18 niepowtarzalnych, wyrazistych odcieni podkreśli i uwydatni krągłość ust. Ja posiadam kolor 430 Dominant. 

wygląda jak odlana z plastiku - coś niesamowietgo

Jedno pociągnięcie pomadki wystarcza, by usta pokryły się intensywnym kolorem, utrzymującym się do 6 godzin. Zawarty w szmince wielowymiarowy pigment nadaje wargom kształt, objętość i kontur. Niesamowita gęstość i głębia koloru sprawia, że usta stają się pełne, krągłe i kuszą zmysłowością. 


Konsystencja pomadki jest kremowa, zmysłowo gładka, luksusowa i łatwa w aplikacji. Nowoczesna formuła zapewnia wargom natychmiastowe i długotrwałe nawilżanie. Nowy kompleks nawilżający Time Release Encapsulated Moisture Complex zawierający kwas hialuronowy wspomaga naturalną zdolność ust do utrzymywania stałego poziomu nawilżenia. 


Zainspirowana nowoczesną architekturą sylwetka nowej pomadki jest imponująca i delikatna zarazem. Zachwyca nowoczesny design i mocna, smukła i elegancka linia. Opakowanie utrzymane jest w charakterystycznej dla Estée Lauder granatowo-złotej kolorystyce, a złote zdobienia umieszczone w górnej i dolnej części opakowania oraz wewnętrzne złocenia symbolizują nowoczesny glamour i niepowtarzalny styl marki. Innowacyjne, magnetyczne wspomaganie zamykania sprawia, że opakowanie jest zawsze dokładnie zamknięte, a smukły kształt sztyftu przekształca tę niezwykle elegancką pomadkę w manifest czystego luksusu

Pure Color Envy Sculpting Lipstick to starannie dobrana kolekcja śmiałych, prowokujących odcieni ucieleśniających dynamizm kobiety i otaczającą ją mistyczną aurę. Nowa szminka do ust Pure Color Envy Sculpting Lipstick jest do nabycia w punktach sprzedaży Estée Lauder na terenie całego kraju już od początku marca 2014 r. Cena 135 zł.