wtorek, lipca 15, 2014

Zaczarowany ołówek czyli Wonder Pencil od NYX

Wonder Pencil to nowy, sekretny niezbędnik makijażowy, bez którego żadna z kobiet nie będzie mogła się obyć! Wielofunkcyjna kredka Wonder Pencil łączy w sobie działanie korektora, rozświetlacza i konturówki, przez co pozwala opanować do perfekcji trzy podstawowe gesty makijażowe – tuszowanie niedoskonałości, rozświetlenie cery i spojrzenia oraz konturowanie ust. Aksamitnie miękka, kremowa formuła kredki, wzbogacona olejkiem Jojoba, Lanoliną oraz kompleksem wosków (wosk pszczeli, wosk Carnauba oraz wosk Candelila), z łatwością rozprowadza się na skórze i nie wysusza jej.


Wonder Pencil działa jak korektor niwelujący widoczność niedoskonałości, konturówka do ust dzięki której optycznie powiększymy usta, a ulubiony odcień pomadki utrzyma się przez wiele godzin, a także eyeliner, który po zastosowaniu na linii wodnej cudownie rozświetla i odświeża spojrzenie.


Obiecuję, że już niedługo pokażę Wam jak wygląda w aplikacji tak, jak wskazuje producent - na razie to tylko zajawka nowości od NYX - jesteście ciekawe tego kosmetyku? Widzicie kolor odpowiedni dla siebie?

Cena Wonder Pencil to tylko 24,90 zł.

light, medium, deep