środa, maja 14, 2014

Warsztaty makijażu High Definition z ARTDECO

Firmy kosmetyczne co jakiś czas fundują blogerkom atrakcje w postaci eventów, spotkań a także warsztatów makijażu. Tym razem marka ARTDECO zaprosiła nas do Akademii Makijażu Make Up Academy na ul. Mokotowskiej 58 aby przekazać tajniki makijażu w blasku fleszy czyli High Definition Make Up. 


Wszystko odbyło się pod czujnym okiem wizażysty ARTDECO Tomka Kozaka, który sprzedał nam kilka bardzo ciekawych tricków makijażowych m.in aby korektor rozświetlający w  tzw. "penie" nakładać w kształcie trójkąta od nasady oczu do nosa kończąc w kąciku oka i delikatnie wklepywać aby rozświetlić optycznie naszą twarz. 


Jako totalna "makijażowa noga" bardzo uważnie słuchałam rad Tomka ale jak zwykle wyszło... średnio na jeża, bowiem w porównaniu do wymalowanej Marty z Make-Up Today wyglądam po prostu blado. I chociaż otrzymałam certyfikat, to niech on Was nie zmyli - o porady i perfekcyjne makijaże nie proście Siouxie :) Make Up Artist ze mnie żaden. 

Za to totalnie zakochałam się w cudownej oranżowej pomadce - jest to kolor Perfect Colour Lipstick nr 26 - ten kolor to "must have" tego sezonu!


W swojej ofercie ARTDECO posiada produkty przeznaczone do wykonania makijażu w stylu High Definition - podkład, puder w puderniczce oraz puder sypki. Za ich pomocą możemy wyczarować makijaż "w blasku fleszy" a nowa limitowana seria Jungle Fever zachwyca nie tylko urodą swoich opakowań ale i odważnymi soczystymi kolorami.