wtorek, maja 06, 2014

Perłowe rozświetlenie czyli Puder Sheer Dimensions™ od Mary Kay PEARLS

Od dawna marzyłam o wypróbowaniu pudrów rozświetlających Sheer Dimensions™ od Mary Kay. I w końcu nadszedł dzień, kiedy w moim posiadaniu znalazły się dwa produkty z tej serii - Pearls oraz Ribbon. Od razu zakochałam się w cudownym designie opakowania (pudry mają przepiękne trójwymiarowe tłoczenia - każdy inne) a także efekcie jaki dają na mojej twarzy.


Dzisiaj prezentuję Wam Pearls - puder rozświetlający w odcieniu zimnego cukierkowego różu z bardzo mocnym efektem tafli. Puder bardzo dobrze nabiera się pędzlem do różu i możemy stopniować efekt jaki daje. Jednak musimy uważać bowiem gdy nałożymy go zbyt dużo - zwyczajnie zrobimy sobie krzywdę. Musimy go wyczuć i wtedy efekt jest przepiękny. 


Sama puderniczka jest bardzo prosta i lekka - od tak luksusowego produktu i za tak wysoką cenę oczekiwałabym czegoś bardziej wymyślnego ale jestem w stanie to przeboleć, bowiem od samego pudru nie mogę się oderwać. 

Puder kosztuje 135 zł za 7 gr produktu - to sporo ale wydaje się być niesamowicie wydajny i z pewnością będzie nam długo służył, chociaż jego data przydatności to 12 m-cy od otwarcia. Puder Puder Sheer Dimensions™ występuje w 4 niesamowitych wariantach kolorystycznych - Ribbon, Chiffon, Pearls oraz Lace.

Ja jestem zauroczona, a Wy?