niedziela, maja 18, 2014

Letnie nowości od Mary Kay

Marka May Kay tego lata raczy nas zarówno nowościami w makijażu oraz w pielęgnacji. Mamy tutaj bowiem pokaźną kolekcję "kolorówki" z limitowanej letniej serii Hello, Sunshine oraz dodatkowe odcienie w regularnej serii marykayatplay.

Hello, Sunshine to plażowy styl, kryjący w sobie naturalny make-up, w odcieniach ciepłych cytrusów, pachnących róż, pastelowych brązów - to wszystko czego Ci potrzeba na wiosnę!

Podwójne lekko opalizujące cienie - Stonewashed oraz Summer Sunset - w cenie 79 zł każdy.


Biały (White Daisy) oraz czarny (Jet Black) żelowy eye liner (z aplikatorem) w cenie 79 zł.


Pomadki Carefree Coral oraz Retro Rose w cenie 65 zł każda. 


Seria marykayatplay jest przeznaczona dla młodszych miłośniczek Mary Kay - są to tańsze produkty ale ich kolorystyka jest równie fantastyczna. Pojawiły się nowe odcienie błyszczyków żelowych (podobnych do Juicy Tubes od Lancome), wspaniale pachnące kredki do ust oraz potrójne wypiekane cienie. 

Trzy intensywne cienie do powiek dobrane tak, aby tworzyły idealne zestawienia, dzięki czemu możesz je łączyć i miksować w dowolny sposób! - cena 45 zł.


Błyszczyki w żelu (od lewej) Violet Vixen, Pink-a-Boo, Poppy Love, Haute Pink w cenie 35 zł


Kredki do ust - słodko pachną, dają lekko żelowy "look" naszym ustom (od lewej) Violet Love, Purple Punch, Coral Me Crazy, Hearthrob w cenie 39 zł za sztukę.


No i na koniec nowość do pielęgnacji stóp - czyli letni limitowany zestaw Lemon Parfait. To zestaw ratunkowy dla stóp o pięknym wiosennym zapachu sprawi, że skóra stóp znowu będzie miękka i nawilżona.W skład zestawu wchodzą: Musujące Tabletki do Kąpieli Stóp, Peeling do Stóp, Chłodzący Żel do Stóp, pilnik do Paznokci, separatory do palców oraz torebka - cena zestawu to 169 zł.