czwartek, marca 20, 2014

Wielki błękit czyli KOBO Professional Colour Trends w kolorze Lilac

KOBO Professional  wprowadziło właśnie do Drogerii Natura 6 nowych kolorów z serii Colour Trends. Jako pierwszy na tapetę poszedł błękitny odcień Lilac. Naklejka na zakrętce głosi "flat brush" - czyli szeroki pędzelek - jednak chociaż jest on szerszy od standardowego, to jednak nie jest tak szeroki jak w przypadku Rimmel'owskich Salon Pro. 


Lakier jest gęsty - dość ciężko się nim maluje ale kryje równomiernie i nie zostawia smug czy prześwitów. Nie podkreśla też nierówności płytki paznokcia - to akurat bardzo mi się w nim podoba. Gorzej jest z wysychaniem - z uwagi na to, że tak jak napisałam jest gęsty - każda nałożona warstwa jest gruba i wysycha długo - nie pomógł nawet top Dries Instantly od Sally Hansen. 


Taka ciekawostka - kiedy doczyszczałam skórki zmywaczem od Isana, tuż przy skórkach lakier odbarwił się na biało - widać to bardzo dobrze na zdjęciach. Ale same przyznacie, że kolor Lilac jest cudowny. Nie zraziłam się tym niepowodzeniem - w kolejce czeka jeszcze 5 kolorów z tej serii - teraz będę malować paznokcie tak, by nie musieć doczyszczać skórek i nie uzyskać tego dziwnego efektu "ombre".