poniedziałek, marca 17, 2014

Sexy Knock out Pink czyli kolejna pomadka od Avon

Po pięknym i subtelnym kolorze pomadki Pink Renewal od Avon "Doskonałość Absolutna", przyszedł czas na prezentację seksownego odcienia Knock out Pink z serii Ultra Colour, który z różem według mnie nie ma nic wspólnego. To mocna malinowa czerwień dająca aksamitne wykończenie na ustach.


Nie jest tez ideałem jeśli chodzi o trwałość - dużo lepiej sprawdzała mi się seria "Doskonałość Absolutna". Tutaj mamy rzeczywiście świetną pigmentację, równomierne i bardzo satynowe krycie oraz mocne nawilżenie ale te atuty powodują, że pomadka dość szybko nam się wyciera. No cóż... coś za coś... 

Ponadto, kiedy pisałam ten post, na stronie Avon Online z tej serii zostały dostępne wyłącznie dwa kolory - Optimistic Orchid oraz Wandering Rose. Chyba nawet wiem dlaczego - cena pomadki została obniżona z 26 zł na 15,99 zł i prawdopodobnie rozeszły się jak świeże bułeczki. 

Jeśli chciałybyście kupić sobie jakieś pomadki od Avon to celujcie w serię Doskonałość Absolutna. Ale kolor Knock out Pink jest rzeczywiście seksowny, nie sądzicie?