sobota, lutego 22, 2014

Nieinwazyjny lifting skóry czyli reportaż z zabiegu Termolifting Zaffiro w Gabinecie Dermea

Termolifting przy pomocy Zaffiro to dogłębna regeneracja włókien kolagenowych. Głowica wykonana z szafirowego szkła emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 750 do 1800 nm. W sposób selektywny wprowadzana jest wysoka temperatura 65 stopni C do warstw skóry właściwej, powodując skrócenie włókien kolagenowych. Dodatkowym rezultatem zabiegu jest stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o ok. 30%, dając efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu.


Zaffiro to zabieg bezbolesny o wysokim komforcie i spektakularnych rezultatach widocznych już bezpośrednio po zabiegu.

Korzyści z zabiegu:
· Brak okresu rekonwalescencji
· Skóra gładsza o zdrowszym wyglądzie
· Zawężenie porów
· Bardziej jednolity kolor skóry
· Zmniejszenie zaczerwienień spowodowanych trądzikiem różowatym
· Spłycenie zmarszczek

Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się także zabiegi na dekolt, wewnętrzne strony ramion i ud oraz przy zwiotczeniach skóry nad kolanami.


Zalecana seria na twarz to zazwyczaj 4 zabiegi, które powinny być wykonywane, co 4 - 6 tygodni, przerwa między zabiegami może być dłuższa, jednak nie powinna przekraczać 90 dni. 

Efekt pojedynczego zabiegu jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się około 3 miesiące.

Przeciwwskazania:
· Ciąża i okres karmienia piersią
· Otwarte rany
· Choroby nowotworowe
· Przebyty zabieg złotych nici
· Okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego

Cena zabiegu na twarz w Gabinecie Dermea to 900 zł - tutaj znajdziecie dokładny cennik tego zabiegu na różne okolice ciała.

Pamiętajcie też o promocji!!!

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji:
  1. polubić fanpage Gabinetu DERMEA
  2. polubić post z informacją o promocji na fanpage'u Gabinetu DERMEA
  3. umówić się na zabieg w Gabinecie DERMEA przy zapisie podając hasło "Siouxie and the City" (kontakt 22 895 27 96 lub 697 806 323)
Promocja obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane przez dr Agnieszkę Bańkę - Wronę i dr Annę Leśniewską. Zapisy przyjmowane są do końca marca 2014.