piątek, lutego 21, 2014

Full Kobo Professional make up czyli nowe wypiekańce

Ostatnio KOBO Professional wprowadziło nowe kolory do serii wypiekanych cieni Luminous Baked Colour. Do tej pory w swoim kuferku od dawna posiadałam Luminous Baked Colour w odcieniu Candy Floss i ten akurat jest produktem uniwersalnym - można go używać jako cienia do oczu i jako różu - ja akurat używam go jako różu do policzków i własnie mam go na tych zdjęciach. Często podkreślam nim policzki bo nie ściera się i świetnie aplikuje miękkim pędzlem.

Aubergine, Sunny i na policzki Candy Floss

Luminous Baked Colour to cień wypiekany do stosowania na sucho, dzięki czemu uzyskamy delikatnie połyskujący kolor oraz mokro, co pozwoli wydobyć intensywny kolor o metalicznym wykończeniu. Dzięki zastosowanej technologii wypiekania pozwala uzyskać niezwykły efekt rozświetlenia i blasku. Cena 19,99 zł


Kolory które pozostały z poprzedniej oferty: 311 Apricot Glow, 312 Snowy White.
Nowe kolory: 313 Violet, 314 Grey, 315 Khaki, 316 Silver, 317 Sunny, 318 Pink, 319 Aubergine, 320 Bronze, 321 Rosy, 322 Copper.


Oczywiście od razu zabrałam się za malowanie i chociaż jak zwykle wyszło, jak wyszło (nie krzyczcie za bardzo) to efekt uważam za całkiem udany. Cienie te są dobrze napigmentowane, nie obsypują się podczas aplikacji i bez bazy trzymają mi się cały dzień (szok). Chociaż pojedynczy cień wcale nie jest taki tani, to uważam że w tym przypadku warto.

Na powiekach mam kolor Aubergine oraz Sunny a na policzkach multifunkcyjny Candy Floss (uwielbiam go już od dawna).

W kolejnych postach pokażę Wam pozostałe kolory z tej przepięknej i jakże udanej kolekcji bowiem mam wiele radochy malując się nimi, chociaż brak talentu trochę mnie ogranicza.

na ustach mam nową matową pomadkę od Golden Rose w odcieniu 09